Odra Opole - Znicz 1:0

Znicz nie wygrał czwartego spotkania z rzędu, od trzech tygodni. W tych meczach strzelił tylko dwa gole. W sobotę przegrał po golu swojego byłego napastnika Charlesa Nwaogu Uchenny. W 32. minucie na trybuny został wyrzucony trener pruszkowian Jacek Grembocki.

Stadion w Pruszkowie jest w przebudowie, dlatego aspirująca w ubiegłym sezonie do ekstraklasy drużyna pierwszych siedem spotkań rozgrywa na wyjazdach. To odbija się na wynikach. Ale do zakończenia serii zostało już tylko jedno spotkanie. W Opolu drużynę Grembockiego pogrążył Nwaogu, który w Pruszkowie był rezerwowym. 18-letni Nigeryjczyk strzelił gola po rzucie rożnym przez siebie wywalczonym. Znicz spada w tabeli. Jest już 10.

ODRA OPOLE - ZNICZ PRUSZKÓW 1:0 (0:0): Nwaogu (54.).

Odra: Feć - Ganowicz, Monasterski Ż , Orłowicz, Tracz - Samba Ba, Józefowicz, Copik (77. Jaskólski), Surowiak - Rogowski (65. Piegzik), Nwaogu Ż (90. Pontus). Znicz: Bieniek Ż - Maciej Rybaczuk (63. Wocial), Kokosiński, Kowalski, Januszewski Ż - Zubrzycki (72. Strózik), Osoliński, Buga, Kaczmarek Ż - Feliksiak (58. Bzdęga), Paluchowski Ż . Widzów: 1,5 tys. Sędziował: Bartosz Środecki (Wrocław)