Sport w skrócie

FUTSAL

Pogoń 04 Szczecin i ZZPN będą organizatorami młodzieżowych mistrzostw Polski U-21, które odbędą się 20 i 21 grudnia w Szczecinie.

NARCIARSTWO WODNE

Krzysztof Bernatowicz (Szczeciński Klub Nart Wodnych Ski-Line) zdobył złote medale MP w kategorii otwartej w slalomie i trójkombinacji oraz srebrne w jeździe figurowej i skokach. Jego brat Tomasz był trzeci w jeździe figurowej, podobnie jak Jacek Smoleń w slalomie juniorów i Michał Flisiak w jeździe figurowej juniorów. Ada Kusiak została wicemistrzynią w jeździe figurowej juniorek. W klasyfikacji klubowej Ski-Line był 2. Reprezentowali go również: Agata Smoleń, Blanka Bednarska, Jakub Oronowicz, Kamil Marcinkowski oraz Weronika i Julia Zaczyk. Trenerem jest Andrzej Bernatowicz. Zawody odbyły się w weekend na Zalewie Sokólskim na Mazurach.

WIOŚLARSTWO

Łukasz Kardas i Dawid Pacześ (AZS Szczecin) zajęli dopiero 5. miejsce w MŚ konkurencji nieolimpijskich. Przed rokiem szczecinianie wywalczyli złote medale w dwójce ze sternikiem.