Remis Jezioraka w Ząbrowie

Drugi sparing w letniej przerwie rozegrali piłkarze drugoligowego Jezioraka Iława. W Ząbrowie zremisowali 3:3 ze Startem Działdowo (wcześniej wygrali 1:0 z Rodłem Kwidzyn)

W pierwszej połowie jedyną bramkę strzelił tuż przed zejściem do szatni Piotr Falęcki ze Startu. Wyrównał w 52. min Bartosz Dobroński. Następnie do siatki Jezioraka trafił Marcin Czarnecki i ponownie Falęcki. Później gole strzelali już tylko podopieczni Marka Witkowskiego - Wojciech Figurski z karnego (62. min) oraz Bartosz Dobroński (84.).

W najbliższą sobotę iławianie zagrają u siebie z Mrągowią Mrągowo.

I połowa: Sobiech (ostatnio w OKS 1945 Olsztyn) - Kressin, Roszkowski (Olimpia Grudziądz), Ruczyński, Zawadzki (junior), Duszyński (Rodło Kwidzyn), Drzystek, Chukwuemeka, Nwobi, Chiliński (Warmia Olsztyn), Harmaciński (OKS 1945)

II połowa: Staniszewski - Kressin, Kowalski, Roszkowski, Haafez, Dymowski, Harmaciński (67. Sedlewski), Jędrychowski (72. Pietrasik), Dobroński, Radziński, Figurski