Terminarz rozgrywek I ligi piłkarskiej

1. kolejka - 26/27 lipca

Kmita Zabierzów - Flota Świnoujście

Dolcan Ząbki - Zagłębie Lubin

Korona Kielce - GKP Gorzów

Górnik Łęczna - Motor Lublin

Widzew Łódź - Warta Poznań

Stal Stalowa Wola - Odra Opole

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock

GKS Jastrzębie - Znicz Pruszków

Tur Turek - GKS Katowice

2. kolejka - 2/3 sierpnia

Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki

Kmita Zabierzów - GKS Katowice

Znicz Pruszków - Tur Turek

Wisła Płock - GKS Jastrzębie

Odra Opole - Podbeskidzie B-B

Warta Poznań - Stal Stalowa Wola

Motor Lublin - Widzew Łódź

Korona Kielce - Górnik Łęczna

Zagłębie Lubin - GKP Gorzów

3. kolejka - 6 sierpnia

GKP Gorzów - Flota Świnoujście

Dolcan Ząbki - Kmita Zabierzów

Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin

Widzew Łódź - Korona Kielce

Stal Stalowa Wola - Motor Lublin

Podbeskidzie B-B - Warta Poznań

GKS Jastrzębie - Odra Opole

Tur Turek - Wisła Płock

GKS Katowice - Znicz Pruszków

4. kolejka - 9/10 sierpnia

Flota Świnoujście - Górnik Łęczna

Kmita Zabierzów - Znicz Pruszków

Wisła Płock - GKS Katowice

Odra Opole - Tur Turek

Warta Poznań - GKS Jastrzębie

Motor Lublin - Podbeskidzie B-B

Korona Kielce - Stal Stalowa Wola

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

Dolcan Ząbki - GKP Gorzów

5. kolejka - 16/17 sierpnia

Widzew Łódź - Flota Świnoujście

GKP Gorzów - Kmita Zabierzów

Górnik Łęczna - Dolcan Ząbki

Stal Stalowa Wola - Zagłębie Lubin

Podbeskidzie B-B - Korona Kielce

GKS Jastrzębie - Motor Lublin

Tur Turek - Warta Poznań

GKS Katowice - Odra Opole

Znicz Pruszków - Wisła Płock

6. kolejka - 23/24 sierpnia

Flota Świnoujście - Stal Stalowa Wola

Kmita Zabierzów - Wisła Płock

Odra Opole - Znicz Pruszków

Warta Poznań - GKS Katowice

Motor Lublin - Tur Turek

Korona Kielce - GKS Jastrzębie

Zagłębie Lubin - Podbeskidzie B-B

Dolcan Ząbki - Widzew Łódź

GKP Gorzów - Górnik Łęczna

7. kolejka - 30/31 sierpnia

Podbeskidzie B-B - Flota Świnoujście

Górnik Łęczna - Kmita Zabierzów

Widzew Łódź - GKP Gorzów

Stal Stalowa Wola - Dolcan Ząbki

GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin

Tur Turek - Korona Kielce

GKS Katowice - Motor Lublin

Znicz Pruszków - Warta Poznań

Wisła Płock - Odra Opole

8. kolejka - 3 września

Flota Świnoujście - GKS Jastrzębie

Kmita Zabierzów - Odra Opole

Warta Poznań - Wisła Płock

Motor Lublin - Znicz Pruszków

Korona Kielce - GKS Katowice

Zagłębie Lubin - Tur Turek

Dolcan Ząbki - Podbeskidzie B-B

GKP Gorzów - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna - Widzew Łódź

9. kolejka - 6/7 września

Tur Turek - Flota Świnoujście

Widzew Łódź - Kmita Zabierzów

Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna

Podbeskidzie B-B - GKP Gorzów

GKS Jastrzębie - Dolcan Ząbki

GKS Katowice - Zagłębie Lubin

Znicz Pruszków - Korona Kielce

Wisła Płock - Motor Lublin

Odra Opole - Warta Poznań

10. kolejka - 13/14 września

Flota Świnoujście - GKS Katowice

Kmita Zabierzów - Warta Poznań

Motor Lublin - Odra Opole

Korona Kielce - Wisła Płock

Zagłębie Lubin - Znicz Pruszków

Dolcan Ząbki - Tur Turek

GKP Gorzów - GKS Jastrzębie

Górnik Łęczna - Podbeskidzie B-B

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

11. kolejka - 20/21 września

Znicz Pruszków - Flota Świnoujście

Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów

Podbeskidzie B-B - Widzew Łódź

GKS Jastrzębie - Górnik Łęczna

Tur Turek - GKP Gorzów

GKS Katowice - Dolcan Ząbki

Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Odra Opole - Korona Kielce

Warta Poznań - Motor Lublin

12. kolejka - 27/28 września

Flota Świnoujście - Wisła Płock

Kmita Zabierzów - Motor Lublin

Korona Kielce - Warta Poznań

Zagłębie Lubin - Odra Opole

Dolcan Ząbki - Znicz Pruszków

GKP Gorzów - GKS Katowice

Górnik Łęczna - Tur Turek

Widzew Łódź - GKS Jastrzębie

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie B-B

13. kolejka - 4/5 października

Odra Opole - Flota Świnoujście

Podbeskidzie B-B - Kmita Zabierzów

GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola

Tur Turek - Widzew Łódź

GKS Katowice - Górnik Łęczna

Znicz Pruszków - GKP Gorzów

Wisła Płock - Dolcan Ząbki

Warta Poznań - Zagłębie Lubin

Motor Lublin - Korona Kielce

14. kolejka - 8 października

Flota Świnoujście - Warta Poznań

Kmita Zabierzów - Korona Kielce

Zagłębie Lubin - Motor Lublin

Dolcan Ząbki - Odra Opole

GKP Gorzów - Wisła Płock

Górnik Łęczna - Znicz Pruszków

Widzew Łódź - GKS Katowice

Stal Stalowa Wola - Tur Turek

Podbeskidzie B-B - GKS Jastrzębie

15. kolejka - 11/12 października

Motor Lublin - Flota Świnoujście

GKS Jastrzębie - Kmita Zabierzów

Tur Turek - Podbeskidzie B-B

GKS Katowice - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków - Widzew Łódź

Wisła Płock - Górnik Łęczna

Odra Opole - GKP Gorzów

Warta Poznań - Dolcan Ząbki

Korona Kielce - Zagłębie Lubin

16. kolejka - 18/19 października

Flota Świnoujście - Korona Kielce

Kmita Zabierzów - Zagłębie Lubin

Dolcan Ząbki - Motor Lublin

GKP Gorzów - Warta Poznań

Górnik Łęczna - Odra Opole

Widzew Łódź - Wisła Płock

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Podbeskidzie B-B - GKS Katowice

GKS Jastrzębie - Tur Turek

17. kolejka - 25/26 października

Zagłębie Lubin - Flota Świnoujście

Tur Turek - Kmita Zabierzów

GKS Katowice - GKS Jastrzębie

Znicz Pruszków - Podbeskidzie B-B

Wisła Płock - Stal Stalowa Wola

Odra Opole - Widzew Łódź

Warta Poznań - Górnik Łęczna

Motor Lublin - GKP Gorzów

Korona Kielce - Dolcan Ząbki

18. kolejka - 8/9 listopada

Flota Świnoujście - Kmita Zabierzów

Zagłębie Lubin - Dolcan Ząbki

GKP Gorzów - Korona Kielce

Motor Lublin - Górnik Łęczna

Warta Poznań - Widzew Łódź

Odra Opole - Stal Stalowa Wola

Wisła Płock - Podbeskidzie B-B

Znicz Pruszków - GKS Jastrzębie

GKS Katowice - Tur Turek

19. kolejka - 15/16 listopada

Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście

GKS Katowice - Kmita Zabierzów

Tur Turek - Znicz Pruszków

GKS Jastrzębie - Wisła Płock

Podbeskidzie B-B - Odra Opole

Stal Stalowa Wola - Warta Poznań

Widzew Łódź - Motor Lublin

Górnik Łęczna - Korona Kielce

GKP Gorzów - Zagłębie Lubin

Dwie pierwsze drużyny awansują do ekstraklasy, trzecia zagra baraż z 14. zespołem elity. Spadną cztery ostatnie ekipy, a dwie kolejne zagrają baraże z trzecimi zespołami II lig.