Michał Krech drugi w kolejnej rundzie MP

Michał Krech zajął drugie miejsce w podczas kolejnej rundy mistrzostw Polski w klasie MX65. Zawodnika olsztyńskiego Motoklubu wyprzedził jedynie Maciej Więckowski z Lublina. W klasyfikacji generalnej Krech zajmuje trzecie miejsce. W tej klasie w Głogowie startował Kacper Kozłowski z Lidzbarka Warmińskiego, który po dwóch wyścigach uplasował się na siódmej pozycji. W MX1 region Warmii i Mazur reprezentował jedynie Fabian Szymański. Motocyklista MK Lidzbark Warmiński zajął 15 miejsce i w "generalce" sklasyfikowany jest na dziewiątym miejscu. Z kolei w klasie MX2 junior Adrian Piłat (Lidzbark Warmiński) był dziesiąty, Dawid Sierociński (Drwęca Ostróda) - 12, natomiast Jędrzej Żuralski (Lidzbark Warmiński) - 13. Najwyżej w klasyfikacji generalnej znajduje się Sierociński, który jest dziesiąty. Następna runda krajowych mistrzostw odbędzie się w najbliższą sobotę w Rosówku (województwo zachodniopomorskie). Do rywalizacji staną zawodnicy z klas 85 cc, 125cc oraz weterani. Dzień później w Nowogardzie zaplanowano starty w klasie 65 cc, 125 cc junior oraz powyżej 175 cc.