Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych.

PIŁKA NOŻNA

Bialskopodlaska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16: Sokół Adamów - Janowia Janów Podlaski, Orkan Wojcieszków - Unia Krzywda, Granica Terespol - LKS Dobryń, Victoria Parczew - Unia Żabików, ŁKS Łazy - Grom Kąkolewnica, Niwa Łomazy - Dąb Dębowa Kłoda, Dwernicki Stoczek Łukowski - Lutnia Piszczac.

Chełmska klasa okręgowa - sobota: Kłos Chełm - Ruch Izbica 17; pozostałe mecze w niedzielę o godz. 17: Vojsławia Wojsławice - Agros Suchawa, Brat Siennica Nadolna - Ogniwo Wierzbica, Sawena Sawin - Unia Białopole, Frassati Fajsławice - Spółdzielca Siedliszcze, Vitrum Wola Uhruska - Pławanice Kamień, Włodawianka Włodawa - Hetman Żółkiewka.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Sygnał Lublin - Tajfun Ostrów Lubelski 11.30; pozostałe mecze w niedzielę o godz. 16: Polesie Kock - LKS Gościeradów, Hetman Gołąb - Orły Kazimierz Dolny, MKS Ryki - Czarni Dęblin, POM Iskra Piotrowice - Piaskovia Piaski, BKS Lublin - Opolanin Opole Lubelskie, Orion Niedrzwica Duża - Koziołek Lublin, LZS Wierzchowiska - Cisy Nałęczów.

Zamojska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 17: Korona Łaszczów - Omega Stary Zamość, Olender Sól - Granica Lubycza Królewska, Hetman II Zamość - Huczwa Tyszowce, Sparta Wożuczyn - Kryształ Werbkowice, Orzeł Tereszpol - Roztocze Szczebrzeszyn, Ostoja Skierbieszów - Olimpiakos Tarnogród, Nord 98 Wysokie - Victoria Łukowa/Chmielek, Unia Hrubieszów - Płomień Spartan Nieledew.

KOLARSTWO

II etap XXXII Ogólnopolskiego Wyścigu po Ziemi Lubartowskiej , sobota, godz. 12, start i meta przy ul. Batalionów Chłopskich w Lubartowie.

I Lubelski Maraton Rowerowy zaliczany do cyklu maratonów Mazovia MTB Marathon Cezarego Zamany , niedziela, godz. 11, zbiórka uczestników przy ścieżce rowerowej w ośrodku MOSiR "Słoneczny Wrotków" (przy wyciągu nart wodnych) nad Zalewem Zemborzyckim.

XXVIII Ogólnopolski Memoriał Jerzego Kloca , niedziela, godz. 10, start i meta w Wilkołazie III.

KOSZYKÓWKA

Alco Cup - otwarty turniej koszykówki ulicznej i siatkówki plażowej , sobota, godz. 10, boiska AOS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

Otwarty turniej mężczyzn , niedziela, godz. 10, boisko obok klubu Mayday nad jeziorem Piaseczno.

SZACHY

VI turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny (system szwajcarski), niedziela, godz. 10 (zapisy od godz. 9), Dom Nauczyciela przy ul. Ogrodowej w Janowie Lubelskim.

TENIS STOŁOWY

II otwarte mistrzostwa o Puchar Burmistrza , sobota, godz. 9, Zespół Szkół w Tarnogrodzie.

JEŹDZIECTWO

Eliminacje do XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w WKKW , sobota, godz. 9, niedziela, godz. 10, hipodrom w Białce koło Krasnegostawu.

INNE

Obchody z okazji 90-lecia powstania Ligi Morskiej i Rzecznej i 90-lecia Marynarki Wojennej , sobota, godz. 12, Zalew Zemborzycki w Lublinie.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.