Broń w Nadarzynie

PIŁKA NOŻNA. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ustalił, że spotkanie barażowe pomiędzy zwycięzcami Mazowieckiej Ligi Seniorów zostanie rozegrane w Nadarzynie.

Pierwotnie chęć organizacji tego meczu wyrażały trzecioligowe zespoły Mazowsza Grójec i Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Ostatecznie pojedynek barażowy odbędzie się w Nadarzynie, na obiekcie miejscowego GLKS-u. Mecz, którego stawką będzie awans do kolejnej rundy rozgrywek barażowych o awans do nowej trzeciej ligi rozegrany zostanie 7 czerwca. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 11.

Termin został ustalony, ale nadal nie znany jest przeciwnik Broni Radom. Dopiero ostatnia kolejka MLS grupy północnej wyłoni zwycięzcę ligi, a tym samym rywala dla radomian. Przed 30. kolejką szanse na wygranie rozgrywek mają cztery zespoły: Kryształ Glinojeck, Huragan Wołomin, Pogoń Siedlce i Victoria Sulejówek i to właśnie jeden z tych zespołów stanie w pierwszej kolejności na drodze klubu z Narutowicza.

- Jeden z naszych obserwatorów nagrał spotkanie ostatniej kolejki pomiędzy Kryształem Glinojeck i Pogonią Siedlce zakończone remisem 2:2. Najprawdopodobniej zagramy z Glinojeckiem, który ma dwa punkty przewagi nad drugim zespołem w tabeli. Po analizie nagranego meczu twierdzę, że jest to zespół do przejścia. Musimy jednak uważać, ponieważ będzie to tylko jeden mecz - przyznał trener Broni Artur Kupiec.