Ciekawie w lidze Red Box

Rozgrywki Trójmiejskiej Ligi Piłkarskiej Szóstek Red Box przekroczyły półmetek. Zacięta walka toczy się we wszystkich ligach, a najciekawiej jest w rywalizacji o mistrzostwo

Szanse na zwycięstwo w I lidze ma jeszcze kilka zespołów. W tej chwili liderem jest ekipa Spider Games, która w ostatniej kolejce po wyrównanym spotkaniu pokonała Imprę Gdańsk 6:4. Bramki dla zwycięzców zdobyli Artur Bubienko i Marcin Łukasiak po 2 oraz Grzegorz Gliszczyński i Piotr Szajrych po 1. Bardzo wysokie zwycięstwo odniósł wicelider Team Europower, który rozgromił Iveco 14:2. Cztery gole dla zwycięzców zdobył Michał Fedorowicz (wicelider tabeli strzelców - 16 bramek), a trzy Dariusz Głos. Coraz lepiej gra zawodzący na początku sezonu Taurus. W każdym z trzech ostatnich meczów zespół m.in. z Radosławem Michalskim, Tomaszem Borkowskim i Pawłem Budziwojskim w składzie, zdobywał minimum 10 goli. Gwiazdą zespołu jest Budziwojski, który strzelił już 25 goli i zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji strzelców.

Niesamowita walka o awans zapowiada się w II lidze (uzyskają go cztery najlepsze zespoły). Nawet 11. w tabeli Mapa S.C może jeszcze myśleć o włączeniu się do rywalizacji o I ligę. Ostatnio dwie porażki z rzędu poniósł wicelider tabeli Saur Neptun, który najpierw przegrał z Inventią Kolagen aż 0:8, a potem uległ zespołowi CROPP 4:6. Tempa nie zwalnia wciąż pozostający bez porażki lider Akademos. W ostatnim meczu miał on jednak ciężką przeprawę z zespołem Smartmedia.com.pl. Po niezwykle zaciętym meczu Akademos wygrał 5:4.

W III lidze od reszty stawki odskoczyły zespoły Grupa Montaż i C.O.W. Cross, które nie tylko wygrywają kolejne mecze, ale nawet nie tracą w nich bramek. Grupa Montaż rozgromiła S&A 8:0, a C.O.W. Cross pokonała 5:0 ekipę Trojana. Tu również rywalizacja o awans zapowiada się pasjonująco, gdyż szanse ma jeszcze co najmniej siedem drużyn (awans uzyskają cztery).

TABELA I LIGI

TABELA II LIGI

TABELA III LIGI

TABELA IV LIGI GR. A

TABELA IV LIGI GR. B