Piłkarska V liga

Wyniki pięciu grup

V LIGA

KATOWICE I

LKS Bełk - Śląsk Świętochłowice 2:1 (1:0): Ligudziński 2 - Lelek; Krupiński Suszec - Orzeł Mokre 2:1 (1:1): Hauder, Świenty - Potyka; Gwarek Ornontowice - Piast Leszczyny 2:1 (2:0): Szala, Zajdel - Tomaszek; Urania Ruda Śl. - Iskra Pszczyna 4:1 (1:0): Oczko 3, Gnyza - Mendocha; Sokół Wola - MKS Lędziny 1:1 (0:1): Więckowski - Gardawski; Ogrodnik Cielmice - Unia Bieruń Stary 3:1 (1:1): Kacprzycki, Chrząścik, Klimas - Biolik; Czarni Piasek - GTS Bojszowy 2:2 (0:2): Sztorc, Kościański - Magiera. M. Rokowski; Nadwiślan Góra - AKS Mikołów 3:2 (2:2): Rewaj 2, Kajor - A. Łach, R. Łach.

11. Bełk 23 30 37:40

13. Cielmice 23 22 25:38

KATOWICE II

Pogoń Imielin - Czarni Sosnowiec 2:4 (0:1): Pastuszka, Grabowski - Cichoń 2, Bąk, Świeczka; AKS Niwka - Kolejarz 24 Katowice 1:0 (0:0): Nowak; Ciężkowianka Jaworzno - Wyzwolenie Chorzów 0:0 , Górnik Jaworzno - Podlesianka Katowice 4:3 (2:2): Jarząbek 2, Woźnica (samobójcza), Radosz - Sikora, Milik, Knapek; Unia Ząbkowice - Górnik 09 Mysłowice 1:1 (0:1): Laprus - Golda; Górnik Piaski - Błękitni Sarnów 2:2 (0:1): Paul, Ślęzak - Niemczyk 2; MKS Siemianowice Śl. - Unia Strzemieszyce 1:0 (0:0): Dudek; Orkan Dąbrówka Wielka - Andaluzja Brzozowice-Kamień 0:0 .

3. Podlesianka 23 45 49:26

6. Siemianowice Śl. 23 35 38:29

KATOWICE III

Płomień Połomia - LKS Tworków 3:2 (2:1): Oślizlok 2, Kusztal - Staszczyk (samobójcza), Popławski; Jedność Jejkowice - Baterex Nędza 2:2 (1:0): Pawlaszczyk, Herman - Jan Depta, Buliński; Naprzód Czyżowice - Górnik Radlin 2:4 (1:3): K. Adamczyk, M. Raszczok - Dylich, Styrnol, Ćwikliński, D. Sachs; Silesia Lubomia - Naprzód Syrynia 0:1 (0:1): M. Adamczyk; Gwiazda Skrzyszów - LKS Krzyżanowice 2:1 (2:1): W. Oślizło, Świerzyński - Lemiesz; Płomień Ochojec - Naprzód Zawada 0:1 (0:0): Seemann; Czarni Gorzyce - Rymer Rybnik 2:3 (1:3): Parma, Szymon - Pielczyk 2, Mikeska. Mecz Górnik Pszów - LKS Chałupki został zakończony w 30. minucie przy stanie 7:0 (bramki: Drobny 4, Kwiatoń, Burek i Szweda) z powodu zdekompletowania drużyny gości (wynik uwzględniono w tabeli).

13. Czyżowice 23 21 28:49

KATOWICE IV

Carbo Gliwice - Przyszłość Ciochowice 3:2 (1:2): Kapusta, Gilner, Pietrek - Roziak, Buchalik; Gwarek Tarnowskie Góry - Jedność 32 Przyszowice 0:0 , Concordia Knurów - LKS 35 Gierałtowice 5:1 (3:0): Dura 2, Salwa, Kołtko (samobójcza), Grzegorzyca - Rozumek; MOSiR Sparta Zabrze - Orzeł Nakło Śl. 1:1 (0:1): Zuber - Działach; KS Strzybnica - Piast II Gliwice 0:1 (0:0): Zachariasz; Gwarek Zabrze - Gazobudowa Zabrze 4:0 (2:0): Granatyr, Malicki, Kruk, Zyguła; Tempo Paniówki - Orzeł Miedary 1:5 (0:4): Celban - Jaworek 2, Galuch, Bogacki, Swat. Odra Miasteczko Śl. pauzowała.

6. Miedary 22 38 54:30

8. Nakło Śl. 21 35 34:27

15. Miasteczko Śl. 21 1 8:79

BIELSKO-BIAŁA

Morcinek Kaczyce - Pasjonat Dankowice 2:1 (0:1): Kowal, Wowry - Śmieja (samobójcza); Czarni-Góral Żywiec - Zapora Porąbka 1:0 (0:0): Sala; Drzewiarz Jasienica - Cukrownik Chybie 2:2 (0:1): Kleszcz, M. Jędrzejko - Gruszka 2; Sokół Zabrzeg - Kuźnia Ustroń 1:0 (1:0): Krecmer; LKS Bestwina - Spójnia Landek 3:1 (2:0): Kempa, Ogrodowczyk, Pilarz - Bąk; LKS Radziechowy - Rekord Bielsko-Biała 1:3 (1:1): Dziedzic - Pawełek 2, Lech; Podhalanka Milówka - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:7 (1:4): Barabasz - Eliasz 4, Stawowczyk, Mizera, Gilewicz; Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Mieszko Piast Cieszyn 2:3 (1:1): Nsangou 2 - Jeleń 2, Gebel.

11. Landek 21 25 28:36