Sport w skrócie

PIŁKA NOŻNA

Pary 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu szczecińskiego: Pogoń Szczecin - Pogoń II Szczecin, Piast Chociwel - Błękitni Stargard, Dąb Dębno - Pogoń Barlinek, Flota Świnoujście - Rega Trzebiatów. Mecze zostaną rozegrane 16 kwietnia.

Plebiscyt na piłkarza roku 2007. W niedzielę ostatni dzień głosowania na piłkarza, trenera i sędziego roku w Zachodniopomorskiem. Szczegóły zabawy na stronie: www.plebiscytroku.pl. Od piątku organizatorzy utajnią wyniki.

LEKKOATLETYKA

Karolina Waszak i Krystian Zalewski (Barnim Goleniów) wystartują w 36. Mistrzostwach Świata w biegach przełajowych, które 30 marca odbędą się w Edynburgu. Podopieczni Jacka Kostrzeby w niedzielę zdobyli złote medale w MP juniorów. Wcześniej Karolina i Krystian wygrywali w halowych MP.

ŻEGLARSTWO

Maciej Grabowski (SEJK Pogoń Szczecin) zajmuje piąte miejsce w klasie Laser w 39. regatach Pucharu Świata "Princessa Sophia Trophy", rozgrywanych u wybrzeży Majorki. Prowadzi Anglik Paul Goodison.

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

Aleksandra Metza (Kusy Szczecin) zajęła czwarte miejsce w rywalizacji juniorek podczas 11. Międzynarodowego Turnieju Attila Pinter w Insbrucku.