Siatkarze Trefla w biegu MOSiR i "Gazety"

Po raz trzeci w tym roku odbył się bieg organizowany przez "Gazetę" i MOSiR Gdańsk. Tym razem czoło biegaczy stanowili siatkarze Trefla Gdańsk - Wojciech Winnik oraz Waldemar Świrydowicz

W styczniowym biegu gościem specjalnym był piłkarz Lechii Gdańsk Krzysztof Brede. Natomiast miesiąc temu na specjalne zaproszenie organizatorów na start przybył koszykarz Prokomu Trefl Sopot Filip Dylewicz.

W minioną niedzielę biegaczom nie sprzyjała pogoda. Porywisty orkan Emma dawał się we znaki na przemian z błyskającym słońcem. Mimo to na starcie stanęło 50 chętnych, a więc została powtórzona frekwencja z poprzedniego miesiąca. Sześciokilometrowa trasa wiodła alejkami Parku Nadmorskiego w Brzeźnie. Na półmetku dystansu wszyscy biegacze uczestniczyli w gimnastyce. Siatkarze Trefla nie tylko wzięli udział w biegu, ale także wylosowali laureata nagrody, która przypada jednemu ze startujących. Szczęśliwego biegacza wylosował Świrydowicz, a główną nagrodę wręczył Winnik. Dzięki siatkarzom ekskluzywny zestaw hi-fi stał się własnością Arkadiusza Wojteckiego z Gdańska Suchanina.

"Biegaj z MOSiR i Gazetą" jest imprezą cykliczną odbywającą się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca. Najbliższy bieg - 6 kwietnia.

Copyright © Agora SA