Wojciech Grzyb zatańczy z "Tito"

Piłkarz Ruchu Chorzów zaprasza do Mysłowic na turniej charytatywny.

Impreza "Piłkarze dzieciom" odbędzie się już po raz drugi. Podobnie jak przed rokiem pieniądze będą zbierane na rzecz mysłowickiego Domu Dziecka im. Ojca Pio.

W mysłowickiej hali przy ulicy Bończyka zagrają w niedzielę drużyny: "przyjaciół Wojtka Grzyba", Dziennikarzy i Gwiazd śląskich klubów, Samorządowców i Artystów oraz Trójporozumienia mysłowickich klubów (połączone siły Górnika 09, Lechii 06 i Unii Kosztowy).

- Zaprosiłem najlepszych - uśmiecha się kapitan Ruchu Chorzów Wojciech Grzyb i wylicza: - Grzegorz Baran, Piotr Ćwielong, Sebastian Nowak, Remigiusz Jezierski, a na dodatek działaczy Ruchu: Mirka Mosóra i Darka Gęsiora - dodaje.

W związku z turniejem ze specjalną misją wyjechał do Madrytu Marcin Klaczka. Obrońca niebieskich był w odwiedzinach u Jerzego Dudka, którego zna ze wspólnych występów w Concordii Knurów. Przywiózł stamtąd koszulkę samego Raula, także książkę o historii Realu z autografem Jerzego Dudka oraz flagę "królewskich" z dedykacją dla mysłowickiego Domu Dziecka.

- Na zlicytowanie czeka również wiślacka koszulka Piotra Ćwielonga i komplet bramkarski Sebastiana Nowaka - dodaje Grzyb.

W przerwach między meczami zatańczy Rafał "Tito" Kryla znany z programu "You can dance". - Ja też zatańczę! Tyle że z piłką - żartuje Grzyb. Początek niedzielnej imprezy o godzinie 15.