Polska - Belgia w Multikinie

Zainteresowanie meczem piłkarskim Polska - Belgia, który może zadecydować o awansie naszej reprezentacji do finałów mistrzostw Europy w 2008 roku, jest ogromne. Kibice drużyny narodowej dosłownie zasypali zamówieniami organizatora spotkania - Śląski Związek Piłki Nożnej. Mecz chciało zobaczyć ponad 250 tys. widzów.

Wszyscy kibice, którzy nie dostaną się na Stadion Śląski 17 listopada, mogą obejrzeć spotkanie we wrocławskim Multikinie Arkady oraz Multikinie Pasaż Grunwaldzki. Wielkie piłkarskie emocje można będzie śledzić na wielkim ekranie. Podczas wcześniejszych transmisji spotkań reprezentacji Polski w Multikinie atmosfera na widowni była niezykle żywiołowa, emocjonalna.

Prowadzona jest już sprzedaż biletów na ten mecz. W sprzedaży są bilety w cenie 10 zł z kartą multikinomaniaka, kartą kredytową Multikino oraz z kartą Clubu Nokia oraz bilety w cenie 15 zł.

Uwaga Czytelnicy! Mamy dla Was cztery bilety do Multikina Arkady i cztery do Multikina Pasaż Grunwaldzki na spotkanie Polski z Belgią. Otrzymają je te osoby, które jako pierwsze przyjdą w piątek od godz. 14 do redakcji "Gazety" we Wrocławiu przy pl. Solnym 2/3.