Gala Fair Play PZPN-u na Tagach Kielce

Wielka Gala Fair Play i wystawa wyposażenia obiektów sportowych to główne elementy rozpoczynającej się w środę VII Wystawy Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych ?Sport-Obiekt".

Wręczenie wyróżnień przez PZPN i Ministerstwo Sportu dla klubów piłkarskich to punkt kulminacyjny organizowanej w ramach imprezy konferencji "Bezpieczny stadion". Otwierać ma ją szef związku Michał Listkiewicz, a gośćmi będą m.in. wiceprezes ukraińskiej federacji Borys Voskresenskij oraz członkowie władz polskiego futbolu - Jerzy Engel, Antoni Piechniczek i Grzegorz Lato. Gala Fair Play była ostatnio szczęśliwa dla świętokrzyskich zespołów - przed rokiem za zachowanie kibiców sezon wcześniej nagrodzono HEKO Czermno, a dwa lata temu grad wyróżnień spłynął na Kolportera Koronę.

Oferta 51 firm, które będą prezentować się na targach Sport-Obiekt, to kompleksowy przegląd wyposażenia i monitorowania obiektów sportowych oraz propozycji dotyczących m.in. przygotowania i wyposażenia boisk, stadionów i hal, a także sprzętu sportowo-rekreacyjnego i odzieży sportowej. W tym gronie pokaże się również kielecki pierwszoligowiec - treningi będą mieć jego grupy młodzieżowe, zaprezentowany zostanie także stosowany przez klub system "Bezpieczny stadion".

Wystawa w halach przy Zakładowej 1 otwarta będzie dla zwiedzających w środę i czwartek w godz. 10-17. Wstęp jest wolny, ale trzeba będzie zapłacić za bilet parkingowy (5 zł za dzień).