Sportowy weekend

Co, gdzie i kiedy na sportowych arenach w regionie.

PIŁKA RĘCZNA

EKSTRAKLASA MĘŻCZYZN: Vive Kielce - Miedź Legnica, hala przy ul. Bocznej, sobota godz. 17.

I LIGA KOBIET: KSS Kielce - SMS Gliwice, hala przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 16.

I LIGA MĘŻCZYZN: Wisła Sandomierz - Viret Zawiercie, hala przy ul. Patkowskiego, sobota godz. 18, Vive II Kielce - Żagiew Dzierżoniów, hala przy ul. Krakowskiej, niedziela godz. 16.

II LIGA MĘŻCZYZN: Polonica Kielce - Czuwaj Przemyśl, hala przy ul. Krakowskiej, niedziela godz. 13.

MAŁA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ: hala ZSP przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach, piątek godz. 9.

PIŁKA NOŻNA

III LIGA: KSZO Ostrowiec - Orlęta Radzyń Podlaski, stadion przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 17, Naprzód Jędrzejów - Hutnik Kraków, stadion przy ul. Sportowej, niedziela godz. 15.

IV LIGA: Lubrzanka Kajetanów - KSZO II Ostrowiec, Alit Ożarów - Orlęta Kielce - oba w sobotę o godz. 14, Piaskowianka - Orlicz Suchedniów - niedziela godz. 12, Granat Skarżysko - Wisła Sandomierz, GKS Rudki - Ponidzie Nida Pińczów, Olimpia Pogoń Staszów - Neptun Końskie, Czarni Połaniec - Bucovia Krasocin, Łysica Bodzentyn - wszystkie niedziela godz. 14.

I LIGA KOBIET: Kolporter Korona Kielce - Górnik Łęczna, stadion przy ul. Szczepaniaka, niedziela godz. 14.

II LIGA KOBIET: Lechia Strawczyn - Granat Skarżysko, niedziela godz. 10.

MECZ TOWARZYSKI Z OKAZJI 60-LECIA KLUBU: Hetman Włoszczowa - Polonia Bytom, stadion OSiR, sobota godz. 14 (przedmecz odbojów o godz. 12).

LIGA FIRM ATESTU: boisko przy ul. Helenówek w Kielcach, niedziela godz. 12.

VI LIGA PIĄTEK "RADIA KIELCE": boisko Gimnazjum nr 7 na os. Słoneczne Wzgórze w Kielcach, piątek godz. 16.45, sobota godz. 9.25, niedziela godz. 17.

KOSZYKÓWKA

II LIGA MĘŻCZYZN: UMKS Kielce - Cracovia, hala przy ul. Żytniej, sobota godz. 17.

BADMINTON

III MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH: hala przy ul. Sportowej w Suchedniowie, piątek, sobota i niedziela godz. 10.

JUDO

IX ŚWIĘTOKRZYSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK - FINAŁ ŚWIĘTOKRZYSKIEJ LIGI JUDO: hala SP w Kowali 51b, sobota godz. 11.30.

TENIS

IV DEBLOWY TURNIEJ O RODZINNY PUCHAR "GEMIKA": korty na stadionie międzyszkolnym przy ul. Prostej w Kielcach, sobota godz. 10.30.

BILARD

IV ELIMINACJA BILARD SPORT AMATOR CHALLENGE 2007: Kieleckie Centrum Bilardowe przy pl. Moniuszki (KCK), niedziela godz. 11.