Sportowy weekend

Co, gdzie i kiedy na sportowych arenach w regionie.

ŁUCZNICTWO

FINAŁ DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI ORAZ PUCHARU POLSKI SENIORÓW I JUNIORÓW: tory Stelli Kielce przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 8 i niedziela godz. 9.

PIŁKA NOŻNA

MŁODA EKSTRAKLASA: Kolporter Korona Kielce - ŁKS Łódź, stadion przy ul. Szczepaniaka, niedziela godz. 15.

III LIGA: KSZO Ostrowiec - Łada Biłgoraj, stadion przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 18, Naprzód Jędrzejów - Resovia, stadion przy ul. Sportowej, niedziela godz. 15.

IV LIGA: Alit Ożarów - Łysica Bodzentyn, sobota godz. 15, Piaskowianka - Nowiny, KSZO II Ostrowiec - Wisła Sandomierz - oba w niedzielę o godz. 11, Granat Skarżysko - Ponidzie Nida Pińczów, Lubrzanka Kajetanów - Neptun Końskie, GKS Rudki - Bucovia Krasocin, Olimpia Pogoń Staszów - Orlicz Suchedniów, Czarni Połaniec - Orlęta Kielce - wszystkie w niedzielę o godz. 15.

II LIGA KOBIET: Moravia Morawica - Bronowianka Kraków, niedziela godz. 10.30, Spartakus Razem Daleszyce - Podgórze Kraków, niedziela godz. 12, Lechia Strawczyn - PTS Piekoszów, niedziela godz. 15.

LIGA FIRM ATESTU: boisko przy ul. Helenówek w Kielcach, niedziela godz. 14.

PIŁKA RĘCZNA

EKSTRAKLASA MĘŻCZYZN: Vive Kielce - Azoty Puławy, hala przy ul. Bocznej, sobota godz. 18.

I LIGA KOBIET: KSS Kielce - Kłos Kasia Olkusz, hala przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 16.

I LIGA MĘŻCZYZN: Wisła Sandomierz - AZS Politechnika Radomska, hala przy ul. Stoińskiego, sobota godz. 18, Vive II Kielce - MTS Chrzanów, hala przy ul. Krakowskiej, niedziela godz. 16.

KOSZYKÓWKA

II LIGA MĘŻCZYZN: UMKS Kielce - Polonia Przemyśl, hala przy ul. Żytniej, sobota godz. 19.

IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KADETÓW O PUCHAR PREZYDENTA KIELC: hala przy ul. Żytniej w Kielcach, sobota i niedziela godz. 9.

TENIS STOŁOWY

I LIGA KOBIET: Rafaello II Kazimierza Wielka - Gorce Nowy Targ, hala KOS przy ul. Kościuszki, sobota godz. 18.

IMPREZY MASOWE

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA SPORTOWO-REKREACYJNE ZRZESZENIA LZS: stadion w Łopusznie, sobota godz. 10.