Burns stłuczony bardziej niż się wydawało

Piłka nożna. Kontuzja, której doznał w sparingu z Worskłą Połtawą pomocnik Wisły Jacob Burns, jest poważniejsza, niż się wydawało w środę.

Stłuczenie łydki jest na tyle mocne, że Australijczyk wczoraj ćwiczył tylko indywidualnie. W lepszej sytuacji jest Radosław Sobolewski, który ucierpiał w pierwszej połowie testu z Liteksem Łowecz. - Radek ma stłuczenie rzepki kolanowej - informuje trener Adam Nawałka. "Sobol" wziął udział w zajęciach na siłowni i basenie, ale po południu, gdy zespół szlifował taktykę, mógł tylko biegać. Wiślacy w czwartek mieli też analizę wideo środowych sparingów. Choć, były momenty bardzo dobrej gry, Nawałka czuje niedosyt: - Nie gramy jeszcze tak, jak sobie to wyobrażam - nie kryje, ale po chwili dodaje: - Z drugiej strony, po czterech tygodniach pracy z piłką trudno się spodziewać, że wszystko będzie jak w szwajcarskim zegarku. Do ligi zostało jeszcze trochę czasu, dyspozycja zespołu będzie lepsza z każdym dniem.

Cleber po raz pierwszy ćwiczył z piłką, ale tylko indywidualnie. O jego występie w ostatnim meczu kontrolnym przeciw Dinamu Mińsk nie ma mowy.