Zapłacą, jeśli Chelsea straci gola

Angielski ?The Sun? zapłaci 10 tys. funtów piłkarzowi Premier League, któremu uda się strzelić pierwszego gola Chelsea Londyn w tym sezonie.

Szczęśliwy zwycięzca będzie musiał przekazać pieniądze na cele charytatywne. Dziennik przypominają, że "The Blues" nie stracili gola w lidze od 136 dni. W najbliższej kolejce gracze Jose Mourinho spotkają się z Aston Villą. Jeśli nadzwyczaj ostatnio skutecznym (we wtorek pokonali w Pucharze ligi Wycombe Wanderers 8:3) piłkarzom z Birmingham nie uda się pokonać Petra Cecha nagroda zostanie zwiększona o 2 tys. funtów i szanse otrzymają następni rywale Londyńczyków - Liverpool.

"The Sun" wyliczył, że jeśli mistrzowie Anglii zachowają czyste konto do końca sezonu, nagroda urośnie do 72 tys. funtów.

Napastnik Newcastle - Alan Shearer powiedział, że zabawa jest świetnym pomysłem - Chciałbym mieć szansę na wygranie tych pieniędzy. Obawiam się jednak, że Chelsea straci bramkę przed spotkaniem z Newcastle, które odbędzie się w listopadzie - powiedział były kapitan reprezentacji Anglii.

Największa angielska bulwarówka zastrzega, że do "konkursu" nie są dopuszczeni gracze Chelsea, którzy strzelą gola samobójczego.

Kiedy Chelsea straci gola?