To był październik rekordów w Sport.pl. Dziękujemy, że z nami jesteście!

6,36 mln użytkowników! Jeszcze nigdy nie mieliśmy ich tylu, co w październiku 2020. Nawet podczas mundiali z Polakami czy igrzysk. Poprzedni rekord, 4,93 mln RU (realnych użytkowników), jest z czerwca 2018, czyli miesiąca piłkarskich MŚ w Rosji.

Według najnowszego badania polskiego internetu Gemius/PBI Sport.pl awansowało w październiku na drugie miejsce w kategorii serwisów sportowych.

Cieszymy się, że z nami jesteście. Październik był miesiącem Igi Świątek, a Sport.pl uwielbia kobiecy tenis. Jesteśmy dumni, że chcieliście o nim czytać i słuchać właśnie u nas. To był miesiąc tenisa, ale też kolejnych odcinków śledztwa Łukasza Jachimiaka w polskiej gimnastyce, miesiąc sporów o kadrę Jerzego Brzęczka i o książkę o Jerzym Brzęczku, miesiąc rozmów z kobietami polskiego sportu po wyroku TK w sprawie aborcji, miesiąc kolejnych opowieści o tym, jak koronawirus zmienia sportową rzeczywistość różnych krajów, miesiąc newsów o braku Roberta Lewandowskiego w kadrze Bayernu na mecz Bundesligi, co się zdarzyło pierwszy raz od dawna, czy o szczegółach umowy Igi Świątek z agencją WSG.

Dziękujemy za zaufanie. A najlepsze - niech będzie dopiero przed nami.