Dee Brown z Orlando Magic ukarany przez NBA

Obrońca Orlando Magic Dee Brown został zawieszony na jeden mecz i karę grzywny w wysokości 5 tys. dol przez NBA za opuszczenie ławki rezerwowych podczas trzeciej gry w play off - poniedziałkowego meczu z Milwaukee Bucks

Brown, który tym sobotnim zwycięstwie (121:116 po dogrywce) zdobył 28 pkt., nie zagra w czwartym meczu, być może decydującym. Milwaukee prowadzi 2:1.

Brown opuścił ławkę na 7 minut przed końcem trzeciej kwarty podczas napiętej sytuacji na parkiecie - przepychance w której wzięli udział Bo Outlaw, Darrell Armstrong i Tracy McGrady z Orlando oraz Scott Williams, Sam Cassell i Glenn Robinson z Milwaukee.