Amp Futbol. Polacy pokonali Haiti i są w ćwierćfinale!

Reprezentacja Polski w Amp Futbolu pokonała Haiti 2:1 i awansowała do ćwierćfinału mistrzostw świata, które rozgrywane są w Meksyku!

Były już doliczone sekundy drugiej połowy meczu, kiedy Bartosz Łastowski przeprowadził indywidualną akcję i oddał strzał na bramkę Haiti. Chociaż początkowo wydawało się, że bramkarz rywali złapał piłkę, to ostatecznie po jego błędzie wpadła ona do bramki.

Reprezentacja Polski w Amp Futbolu awansowała do ćwierćfinału mistrzostw świata!

Czwartkowe spotkanie rozpoczęło się dla reprezentacji Polski bardzo źle. Po błędzie Marcina Gruszkiewicza zawodnik reprezentacji Haiti wyszedł sam na sam z Łukaszem Miśkiewiczem i pewnym strzałem zdobył pierwszą bramkę w tym meczu.

Siedem minut później mogło być już 1:1. Mogło, jednak uderzenie Kamila Grygiela doskonale odbił bramkarz z Haiti. Polacy dopięli swego w 11. minucie. Kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Łastowski, który nie dał golkiperowi rywali najmniejszych szans na skuteczną interwencję.

W ćwierćfinale Polacy zagrają ze zwycięzcą meczu Angola - Włochy. Spotkanie odbędzie się w piątkowy wieczór.