Sport.pl

Ekstraklasa. Radosław Majewski odchodzi z Lecha

Lech Poznań rezygnuje z usług Radosława Majewskiego. Zawodnik otrzymał od klubu wolną rękę w poszukiwaniu klubu.

Ivan Djurdjević rozpoczyna rewolucję w zespole Lecha Poznań. Pierwszą ofiarą rządów nowego trenera "Kolejorza" ma zostać Radosław Majewski.

31-letni pomocnik nie znalazł się w planach serbskiego trenera i otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Piłkarz miał przedłużony urlop do środy (piłkarze wrócili do zajęć w poniedziałek). W tym czasie załatwiał sprawy formalne związane ze zmianą klubu.

Mówi się, że w jego miejsce ma zostać sprowadzony nowy środkowy pomocnik, który mógłby stać się prawdziwym liderem zespołu i w gorszych momentach gry poznaniaków wziąłby ciężar gry na siebie.

Jak na razie brakuje nazwisk, kto mógłby przyjść w miejsce Majewskiego do ekipy "Kolejorza".

Na pierwszym przedsezonowym treningu Lecha zabrakło także Roberta Gumnego. Nieobecność defensora nie była jednak związana z transferem. Młodzieżowy reprezentant Polski nabawił się ostatnio urazu kolana.

Zawodnik ma wrócić do treningów za ok. 2 tygodnie.

Więcej o:
Komentarze (11)
Ekstraklasa. Radosław Majewski odchodzi z Lecha
Zaloguj się
 • pablo_spear

  Oceniono 4 razy 2

  Spoko chlopak ale irytowal mnie swoja gra. Trzymal za dlugo pilke, biegal z nia do linii i nic z tego nie wynikalo. I blokowal srodek na ktorym Darko powinien grac!

 • black.asmodeus

  Oceniono 5 razy 1

  Gumowe dzwonki i kuchenkorz

 • ketjow1978

  Oceniono 3 razy 1

  To koniec! Wyrzucili go! Jakbyśmy się Messiego za frajer pozbywali. Redaktor Lecha chyba się nie naogladał skoro tak się tym słabym piłkarzem podnieca

 • antybandzior

  Oceniono 13 razy 1

  ból anusa miał nie do zniesienia...wykończyły go poznańskie słowiki

 • maly_obibok

  Oceniono 1 raz 1

  Rzeczywiście, słaby był, szczególnie po tylu latach grania powinien mieć większe umiejętności. Z drugiej strony trudno wykazywać sie techniką na takim pyrowisku jakim jest murawa w Poznaniu.

 • fromG y

  0

  niech sobie wezmą Jarka Kaczyńskiego, właśnie wyleczył kontuzję, bez wątpienia to prawdziwy lider, tyle że w gorszych momentach łapie kontuje

 • eend

  0

  Piłkarz Radosław Majewski powinien być odstawiony już dawno. Nie wiem w ogóle jakim cudem znalazł się w zespole. Słaby piłkarz, nie myślący, nie prący do przodu, asekuracyjny, nieprzydatny. Najciekawsze jest jednak w jakim celu faceta tyle czasu trzymali? ponad dwa sezony , ponad TRZYDZIEŚCI meczów(!) i strzelone aż ...... cztery bramki. No szacun ....

 • dzieuchy

  Oceniono 2 razy 0

  Hemoroidy nie wytrzymały, poznańska przypadłość.

 • Tomasz K.

  Oceniono 6 razy 0

  Co ma zamieszczone zdjęcie palącej się racy do odejścia Majewskiego? GW schodzi coraz bardziej na psy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX