STS i Paweł 'innocent' Mocek rozpoczynają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, podpisał umowę sponsorską z Pawłem 'innocentem' Mockiem - jednym z najlepszych polskich esportowców. Zawodnik CS:GO związany jest obecnie z organizacją Sprout. Kontrakt jest pierwszym w Europie przypadkiem, gdy bukmacher wspiera indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w dyscyplinę drużynową. Umowa obowiązuje do końca bieżącego roku. Jest ona elementem strategii STS, zakładającej wzmocnienie obecności w segmencie esportu.

STS wspiera polski sport, którego istotną częścią jest branża esportowa. Jesteśmy oficjalnym bukmacherem Izako Boars, teraz rozpoczynamy współpracę z ‘innocentem’ – jednym z najbardziej utalentowanych zawodników CS:GO w Polsce. Coraz silniej angażujemy się w rodzimy esport, ponieważ naszym celem jest wsparcie jego dalszego rozwoju i profesjonalizacji. Posiadamy odpowiedni potencjał i doświadczenie, które mogą przełożyć się na coraz lepsze wyniki esportowców – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Zawodnik odniósł wcześniej sukces w dyscyplinie CS:GO w międzynarodowej drużynie – awansował na PGL Major po przejściu wszystkich etapów kwalifikacji. Paweł ‘innocent’ Mocek jest także jedynym Polakiem – poza członkami zespołu Virtus.pro – który w styczniu br. zagra na turnieju ELEAGUE Major. STS przygotuje specjalną ofertę na uczestnictwo Polaka w tych zawodach.

STS jest niekwestionowanym liderem rynku bukmacherskiego w Polsce. Wyznaczamy trendy, którymi podążają pozostałe firmy z branży. Esport jest dla nas perspektywicznym segmentem – dlatego w STS już od czterech lat rozwijamy dedykowaną platformę, ofertę oraz funkcjonalności dla naszych użytkowników. Rozpoczęcie współpracy z kluczowym zawodnikiem jest kontynuacją działań, których celem jest status preferowanego bukmachera wśród kibiców esportu w Polsce – dodaje Mateusz Juroszek.

W 2014 roku STS był pierwszym bukmacherem w Polsce, który wprowadził do oferty zakłady esportowe, a następnie zaczął udostępniać streamingi wybranych rozgrywek. Od maja 2017 roku STS – również jako pierwszy bukmacher w Polsce – wspiera team esportowy Izako Boars. Logotyp firmy znajduje się na strojach drużynowych.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok, oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Korony Kielce, Cracovii, Asseco Resovii oraz Vive Kielce, a także innych klubów i związków sportowych.