Otylia Jędrzejczak świętuje urodziny na dyskotece z 800. dziećmi

To są bardzo szczególne urodziny dla mnie - mówi Otylia Jędrzejczak. Najlepsza polska pływaczka w historii swoje 34. urodziny świętowała w Dębicy z uczestnikami Mikołajkowej Olimpiady Pływackiej podczas dyskoteki.

Wprawdzie urodziny mistrzyni olimpijska z Aten obchodziła w środę, ale przygotowania do imprezy w Dębicy, której Fundacja Otylii Jędrzejczak jest głównym organizatorem, nie pozwoliły na wcześniejsze świętowanie. – A poza tym już tradycją stało się, że obchodzę urodziny z uczestnikami Mikołajkowej Olimpiady Pływackiej – mówi Jędrzejczak.

Otylia, która ma za sobą sukcesy nie tylko w basenie, ale także na parkiecie, bo startowała w jednej z edycji „Tańca z gwiazdami”, doskonale bawiła się tańcząc z dziećmi. – Ja świetnie czuję się w towarzystwie dzieci, a i dzieci dobrze czują się w moim. Pokazuję im, że sportowiec, który odnosił wielkie sukcesy może być normalnym człowiekiem, który może się z nimi bawić – dodaje.

III Mikołajkowa Olimpiada Pływacka rozpoczęła się w Dębicy w sobotę i potrwa do niedzieli. W imprezie udział bierze około 800 dzieci z klubów z całej Polski, a także z Ukrainy. To jedna z największych imprez pływackich dla dzieci w Polsce.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.