Według relacji osób, które widziały to co działo się na trybunie VIP, Kurski został opluty i wyzywany przez fanów z Warszawy. Osoby z jego towarzystwa miały zostać oblane piwem.
Zdaniem jednych prezes TVP momentami zachowywał się prowokacyjnie machając szalikiem Lechii. W jego stronę poleciały też plastikowe kubeczki.
Zachowanie prezesa jest szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Jedni określają je jako niebezpieczne, inni jako normalne. Ci którym to nie przeszkadzało pytają czy Kurski jako kibic Lechii miał założyć szalik ekipy z Warszawy?