Duże osłabienie Legii Warszawa. Napastnik musi przejść zabieg

Michał Kucharczyk nie zagra już w tym sezonie. Napastnikowi Legii odnowił się uraz, który wymaga dłuższej przerwy i poddania się zabiegowi. To duże osłabienie dla drużyny mistrzów Polski.

Problemy Kucharczyka rozpoczęły się pod koniec kwietnia. Piłkarz doznał urazu w meczu z Cracovią i został wyłączony z gry na ponad miesiąc. Przed tygodniem piłkarz wrócił do treningów i w meczu z Lechem Poznań pojawił się na boisku. Kucharczyk strzelił nawet pięknego gola, który przypieczętował zwycięstwo Legii.

Jak informuje Legia.net u piłkarza znów pojawiły się problemy.- Od poniedziałku ćwiczył indywidualnie, pojawiły się nowe dolegliwości, piłkarz przeszedł kolejny raz badania i zapadły nowe ustalenia. W przyszłym tygodniu Kucharczyk przejdzie zabieg, a potem rozpocznie rehabilitację. Do treningów z zespołem powinien powrócić w lipcu.

To duże osłabienie dla Legii Warszawa przed decydującymi meczami o mistrzostwo kraju. Mimo że Kucharczyk nie zawsze był podstawowym piłkarzem drużyny, to w tym sezonie zagrał już 35 meczów, w których strzelił osiem bramek.

Zobacz wideo
Więcej o: