Radoslav Latal po remisie Piasta Gliwice: Zabrakło nam koncentracji

- Prowadząc trzema bramkami nie można dać sobie wydrzeć zwycięstwa. Zwłaszcza przed własną publicznością - mówił po meczu z Górnikiem Łęczna trener Piasta Gliwice Radoslav Latal.

O co Piast Gliwice zagra w tym sezonie? Podyskutuj na Facebooku >>

Latal, który po niecałych dwóch miesiącach wrócił do pracy w gliwickim klubie, zadowolony był właściwie tylko z początku spotkania. - Nasza gra wyglądała wtedy dokładnie tak, jak chcieliśmy. Szybko strzeliliśmy trzy bramki - relacjonował czeski trener.

Po przerwie Piast skupił się na obronie korzystnego wyniku. - Zmieniliśmy ustawienie w defensywie. Okazało się, że nie było to do końca najlepsze rozwiązanie. Mimo to Łęczna długo nie potrafiła sobie stworzyć sytuacji strzeleckich. Kluczowa dla losów meczu był czerwona kartka dla Michała Masłowskiego. Niestety, grając w osłabieniu w końcówce nie wytrzymaliśmy - przyznał Latal.

- Myślałem, że będzie dobrze, bo przecież prowadziliśmy trzema bramkami. W takiej sytuacji nie można dać sobie wydrzeć zwycięstwa. Zwłaszcza przed własną publicznością. Zabrakło nam koncentracji - zakończył szkoleniowiec Piasta.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.