Kolejna bramkarska przymiarka Ruchu Chorzów. To może jednak Słowak?

Ruch Chorzów nie ustaje w poszukiwaniach bramkarza, który zapewni mu spokój między słupkami.

Odejście Matusa Putnocky'ego do Lecha Poznań sprawiło, że Ruch rozpoczął poszukiwania nowego bramkarza. Testowanych i przymierzanych do zespołu z Cichej zawodników było bez liku.

Przez chwilę wydawało się, że ruchu kadrowe na tej pozycji zakończy zakontraktowanie Jakuba Miszczuka. Wygląda jednak na to, że były zawodnik Zagłębia Sosnowiec nie ma w chorzowskim klubie wysokich notowań. Zresztą podobnie może chyba pomyśleć Wojciech Skaba, który przegrywa rywalizację z Kamilem Lechem - obecną "jedynką" niebieskich.

Szukając konkurenta dla Lecha na Cichej wpadli na pomysł by ocenić umiejętności Wojciecha Pawłowskiego. Były zawodnik Rozwoju Katowice mógł podpisać kontrakt także po zamknięciu okna transferowego. Bramkarz jest bowiem wolnym graczem po tym, jak rozwiązał tego lata umowę z włoskim Udinese.

Ostatecznie jednak Pawłowski na Cichej nie zagra. Taką szanse ma natomiast Libor Hrdlicka. 30-letni słowacki bramkarz ostatnie półtora roku spędził w Dynamie Tibilisi. Wcześniej występował m.in. w ukraińskim Metalurgu Zaporoże i MFK Rużomberok.

Zawodnik był już tego lata przymierzany do Ruchu.

Więcej o: