Zabiegany Śląsk. 40-latek biega po lasach

"Zabiegany Śląsk" to akcja PKO Silesia Marathonu i "Gazety Wyborczej" w Katowicach. Finałem akcji będzie wrześniowa gazeta prezentująca "Zabiegany Śląsk" - pierwsze tego typu wydawnictwo pokazujące, gdzie i z kim biegamy.

CO NAS INTERESUJE: 1. Jak się nazywacie?, 2. Gdzie i kiedy spotykacie się na wspólne treningi?, 3. Gdzie najczęściej biegacie?, 4. Ile osób należy do grupy i ile uczęszcza na treningi?, 5. Jak do was dołączyć?, 6. Może są jakieś ciekawostki o grupie, którymi chcecie się podzielić?, 7. Gdzie was namierzyć - strona internetowa, profil na Facebook'u? Odpowiedzi ślijcie na adres: wojciech.todur@katowice.agora.pl.

- 40-latek Tychy - W każdy wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę spotykamy się o godzinie 10. na wspólnym bieganiu. Startujemy zawsze spod Leśniczówki przy Alei Bielskiej i biegamy po okolicznych lasach. Wszystkich sympatyków biegania serdecznie zapraszamy do wspólnych treningów. - Zaczęło się od tego, że kilku kolegów, których łączyło zamiłowanie do biegania, wpadło na pomysł zorganizowania na łonie natury, kameralnych zawodów we wspólnym gronie. Pod koniec lat osiemdziesiątych poprzedniego stulecia, na skraju lasu paprocańskiego, w miejscu gdzie zwykle rozpoczynaliśmy wspólne treningi, odbyły się zawody, po których upiekliśmy w ognisku kiełbaski, wypiliśmy przyniesione piwka i tak nam się to spodobało, że postanowiliśmy organizować takie imprezki regularnie, przynajmniej raz w miesiącu. - ww.40latek.tychyinfo.pl

Więcej o: