Cinkciarz.pl oficjalnym sponsorem Ruchu Chorzów

Cinkciarz.pl związał się wieloletnią umową z czternastokrotnym piłkarskim Mistrzem Polski. Na jej podstawie firma została oficjalnym sponsorem Ruchu Chorzów.

Cinkciarz.pl to serwis wymiany walut online. Brand sponsora będzie widoczny na bandach LED podczas meczów drużyny rozgrywanych w roli gospodarza w ekstraklasie, rozgrywkach UEFA oraz meczach Pucharu Polski, w których klub posiada prawa do ekspozycji marki partnera. - Kibice interesujący się piłką nożną do tej pory mogli nas kojarzyć głównie z tego, że jesteśmy sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski. Dziś mocno akcentujemy swoją obecność w kolejnym, po Cracovii, klubie ekstraklasy. Cieszymy się, że będziemy mieli okazję współpracować z Ruchem Chorzów, który ma tak bogatą historię i fantastycznych kibiców w całej Polsce - mówi Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

Na mocy podpisanej umowy, Cinkciarz.pl zyskał także prawo do przeprowadzania akcji promocyjnych na stadionie Ruchu Chorzów, kierowanych do kibiców. Logotyp sponsora będzie również eksponowany na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Więcej o: