Zabiegany Śląsk. "W pogoni za duchem"

"Zabiegany Śląsk" to akcja PKO Silesia Marathonu i "Gazety Wyborczej" w Katowicach. Finałem akcji będzie wrześniowa gazeta prezentująca "Zabiegany Śląsk" - pierwsze tego typu wydawnictwo pokazujące, gdzie i z kim biegamy.

CO NAS INTERESUJE: 1. Jak się nazywacie?, 2. Gdzie i kiedy spotykacie się na wspólne treningi?, 3. Gdzie najczęściej biegacie?, 4. Ile osób należy do grupy i ile uczęszcza na treningi?, 5. Jak do was dołączyć?, 6. Może są jakieś ciekawostki o grupie, którymi chcecie się podzielić?, 7. Gdzie was namierzyć - strona internetowa, profil na Facebook'u?

- "W pogoni za duchem".

- Grupa spotyka się raz w tygodniu. Zawsze jest to środa, godzina 19. w Dąbrowie Górniczej na molo na Pogorii III.

- Grupa istnieje od sierpnia 2014 roku. Nie jesteśmy organizacja tylko grupą przyjaciół, którzy mają wspólna pasje i lubią się dzielić doświadczeniami.

- Na trening może przyjść każdy kto ma ochotę. To samo dotyczy przynależenia do naszej grupy. Nikogo do niczego nie zmuszamy. Mamy również koszulki klubowe, ale te również nie są obowiązkowe.

- Jeździmy wspólnie na zawody, gdzie się wspieramy i sobie pomagamy. Uczestniczymy w różnych zawodach od tych po asfalcie po ultramaratony. Kierujemy się hasłem: "Bieganie jest fajne" - to ma być zabawa i przyjemność.

Facebook - TUTAJ.

Więcej o: