Koniec transferów GKS-u Katowice? Raczej nie. Kontuzja skomplikowała sprawę

GKS Katowice przystąpi do nowego sezonu z co najmniej 10 nowymi piłkarzami. Piszemy "co najmniej", bo przy Bukowej ostatniego słowa jeszcze nie powiedzieli.

Czy w tym sezonie GKS Katowice awansuje do Ekstraklasy? Podyskutuj na Facebooku >>

Gdyby GKS Katowice ogłosił, że jego kadra na rundę jesienną jest już zamknięta, trudno byłoby mówić o zaskoczeniu. Dzięki sprowadzeniu na Bukową 10 nowych zawodników pole manewru trenera Jerzego Brzęczka znacząco przecież wzrosło. Takich deklaracji nikt jednak w klubie nie składa. W temacie letnich transferów GieKSa ostatniego słowa jeszcze nie powiedziała...

Chociażby z powodu kontuzji Adriana Frańczaka, który w sparingu z Podbeskidziem Bielsko-Biała doznał zwichnięcia barku. - Jak znam jego charakter, to wróci najszybciej jak tylko będzie to możliwe. Nie zmienia to natomiast faktu, że musimy być gotowi na dłuższą absencję Adriana. To minus tego okresu przygotowawczego. Mówimy o bardzo ważnym dla nas zawodniku - zaznacza Brzęczek, wskazując przy tym na wszechstronność 29-latka. Frańczak bowiem może występować na bokach zarówno pomocy, jak i defensywy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.