Wigry Suwałki nadal bez zwycięstwa przed sezonem

We wtorek Wigry Suwałki przegrały 1:0 z AEK Ateny. Był to ostatni mecz kontrolny podczas zgrupowania w Pustyni i trzeci przegrany.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Trzeba oddać piłkarzom Wigier, że bramkę w meczu z wyżej notowanym rywalem, dali sobie strzelić dopiero w 88. minucie. Jednak nie da się ukryć, że forma Suwalczan nie jest najlepsza. Podczas zgrupowania w Pustyni przegrali wszystkie trzy sparingi. O ile przegrane z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza czy Grekami można było przewidzieć, to już przegranie sparingu z grającą ligę niżej Siarką Tarnobrzeg jest niepokojącym sygnałem.

Wigry zmagania ligowe rozpoczną 30 lipca, od wyjazdu do Katowic. Do tego czasu zmierzą się jeszcze z MKS Ełk (sobota 16 lipca) i rozegrają spotkanie w I rundzie Pucharu Polski (23-24 lipca).

Przed spotkaniem z AEK, do zespołu już oficjalnie dołączył Łukasz Wroński. 22-letni pomocnik był testowany w meczu z Siarką, a już w poniedziałek podpisał roczny kontrakt z suwalskim zespołem. W poprzednim sezonie Wroński występował w GKS Bełchatów, w barwach którego rozegrał 28 spotkań.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Wigry Suwałki - AEK Ateny 0:1 (0:0)

Strzelec bramki: Vassilis Labrópoulos (88.)

Wigry: Hieronim Zoch - Jakub Bartkowski (46. .Janusz Bucholc), Maciej Wichtowski (46. Rafał Remisz), Tomasz Jarzębowski (60. Maciej Wichtowski), Frank Adu Kwame (65. Jakub Bartkowski) - Damian Kądzior (60. Kamil Zapolnik), Rafał Augustyniak (60. Adrian Karankiewicz), Damian Gąska (46. Łukasz Wroński), Mateusz Radecki (46. Robert Dadok), Miłosz Kozak (65. Damian Gąska) - Kamil Adamek (46. Kamil Zapolnik, 60. Kuku).

AEK: Ilias Vouras (46. Panagiótis Dounis) - Michális Bakákis (61. Rodrigo Galo), Vassilis Labrópoulos, Strátos Svárnas (46. Dmytro Czyhrynśkyj), Darko Zorić (55. Didac Vila) - Tássos Bakassétas (73. Stávros Vassilantonópoulos), André Simoes (52. Kóstas Galanópoulos), Adám Tzanetópoulos (46. Jakob Johansson), Pétros Mántalos (61. Dimitris Anákoglou), Ronald Vargas (46. Hélder Barbosa) - Christos Aravidis (46. Tomáš Pekhart).

Więcej o: