Zabiegany Śląsk. Biegacze przychodzą nocą

"Zabiegany Śląsk" to akcja PKO Silesia Marathonu i "Gazety Wyborczej" w Katowicach. Finałem akcji będzie wrześniowa gazeta prezentująca "Zabiegany Śląsk" - pierwsze tego typu wydawnictwo pokazujące, gdzie i z kim biegamy.

CO NAS INTERESUJE: 1. Jak się nazywacie?, 2. Gdzie i kiedy spotykacie się na wspólne treningi?, 3. Gdzie najczęściej biegacie?, 4. Ile osób należy do grupy i ile uczęszcza na treningi?, 5. Jak do was dołączyć?, 6. Może są jakieś ciekawostki o grupie, którymi chcecie się podzielić?, 7. Gdzie was namierzyć - strona internetowa, profil na Facebook'u?

Odpowiedzi ślijcie na adres: wojciech.todur@katowice.agora.pl.

- "Night Runners Śląsk";

- Treningi nocnych biegaczy odbywają się w wielu miastach Polski, w naszym regionie są to:

1.Katowice - biegamy w każdy poniedziałek o 20.30. Spotykamy się w Parku Śląskim na końcu alei Ziętka przy ulicy Złotej w Katowicach - dokładnie na parkingu pod nową stacją kolejki linowej w Parku Śląskim.

2. Zabrze - każdy czwartek o 20.30, zbiórka przy wejściu do Planet Club ul. Gdańska 27;

- Na wspólne bieganie przychodzi nawet 100 osób;

- Jak przystało na nocnych biegaczy, po ciemku są dobrze rozpoznawalni po swoich oficjalnych "odblaskowych" koszulkach. Treningi odbywają się na stałych trasach i są zróżnicowane pod względem trudności, więc każdy może wziąć w nich udział.

- night-runers-pl.blogspot.com/p/gdzie-biegamy.html

Więcej o: