Na mecze GKS-u Tychy warto przychodzić z szalikiem

GKS Tychy przedstawił cennik biletów na mecze w pierwszej lidze.

Tyski klub postanowił uhonorować kibiców, którzy wspierają zespół dopingiem. Każdy kto przyjdzie na mecz ubrany w barwy klubowe (np. szalik, koszulka, bluza) i będzie chciał zakupić bilet na jeden z sektorów "młynowych" (T, U, W, Z), będzie mógł nabyć taki bilet w specjalnej promocyjnej cenie - 10 złotych za bilet normalny i 5 złotych za ulgowy. Weryfikacja będzie następowała przy wejściu na obiekt.

Spółka przygotowała także specjalną ofertę dla osób, które zdecydują się na zakup karnetów na rundę jesienną 2016/17. Dodatkowymi profitami będzie możliwość obejrzenia dwóch meczów GKS-u bezpłatnie, kupon zniżkowy do sklepiku klubowego, który zostanie otwarty pod koniec lipca oraz gadżet z limitowanej kolekcji, który będzie można zdobyć tylko decydując się na zakup wejściówki na całą rundę.

Niespodzianka będzie czekała także na takie osoby przed startem sezonu hokejowego, ponieważ po okazaniu karnetu piłkarskiego będą mogły zakupić karnet na sezon zasadniczy Polskiej Hokej Ligi ze specjalnym rabatem.

Kibice, którzy posiadali karnety na rundę wiosenną 2015/2016 w drugiej lidze będą mieli także możliwość zachowania swoich miejsc w nadchodzącym sezonie.

Ceny biletów w przedsprzedaży w kasach oraz w internecie:

- normalny: 14 zł

- ulgowy: 7 zł

- młynowy normalny (sektory T, U, W, Z): 10 zł (po spełnieniu w/w warunków)

- młynowy ulgowy (sektory T, U, W, Z): 5 zł (po spełnieniu w/w warunków)

GKS postanowił również podnieść ceny biletów w dniu meczu - normalne o 5 złotych, a ulgowe o 3 złote. Przedsprzedaż będzie jednak trwała dłużej niż do tej pory - w tygodniu poprzedzającym mecz kasy przy ul. Edukacji będą czynne od wtorku do piątku w godz. 11. - 19., a w dniu meczowym oba punkty kasowe od 11. do rozpoczęcia spotkania. Przedsprzedaż internetowa rozpocznie się w następnym dniu po zakończonym domowym meczu.

Ceny biletów w dniu meczowym:

- normalny: 19 zł

- ulgowy: 10 zł

- młynowy normalny (sektory T, U, W, Z): 15 zł (po spełnieniu w/w warunków)

- młynowy ulgowy (sektory T, U, W, Z): 8 zł (po spełnieniu w/w warunków)

Dzieci do 13 lat: 0 zł

Cena biletu dla kibiców gości: 14 zł

Ceny karnetów na rundę jesienną 2016/17 (10 meczów):

- normalny: 112 zł

- ulgowy: 56 zł

- młynowy normalny: (sektory T, U, W, Z): 80 zł (po spełnieniu w/w warunków)

- młynowy ulgowy: (sektory T, U, W, Z): 40 zł (po spełnieniu w/w warunków)ł

Osoby, które nie posiadają jeszcze karty kibica GKS Tychy, a będą chciały zakupić karnet na rundę jesienną będą zmuszone do jednorazowego wyrobienia takiej karty, ponieważ jest ona nośnikiem karnetu. Koszt to 5 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.