Zabiegany Śląsk. Cztery pory roku z biegaczami z Mikołowa

"Zabiegany Śląsk" to akcja PKO Silesia Marathonu i "Gazety Wyborczej" w Katowicach. Finałem akcji będzie wrześniowa gazeta prezentująca "Zabiegany Śląsk" - pierwsze tego typu wydawnictwo pokazujące, gdzie i z kim biegamy.

CO NAS INTERESUJE: 1. Jak się nazywacie?, 2. Gdzie i kiedy spotykacie się na wspólne treningi?, 3. Gdzie najczęściej biegacie?, 4. Ile osób należy do grupy i ile uczęszcza na treningi?, 5. Jak do was dołączyć?, 6. Może są jakieś ciekawostki o grupie, którymi chcecie się podzielić?, 7. Gdzie was namierzyć - strona internetowa, profil na Facebook'u?

Odpowiedzi ślijcie na adres: wojciech.todur@katowice.agora.pl.

- Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe BIEGATON Mikołów

- Wspólne treningi w każdy wtorek i czwartek około godz. 18 na stadionie w Mikołowie przy ul. Zawilców oraz niedzielne wybiegania (różne miejsca z terenu powiatu mikołowskiego oraz okolice jeziora Paprocany w Tychach).

- Stowarzyszenie liczy 41 członków - często organizujemy imprezy wspólnie z BBL Mikołów, dlatego liczba osób na treningach waha się od kilku do kilkudziesięciu. Największa frekwencja bywa na wspólnych niedzielnych wybieganiach.

- Można przyjść na trening i po prostu z nami pobiegać bez żadnych zobowiązań. Członkiem stowarzyszenia można zostać poprzez wypełnienie deklaracji. Spotykamy się zazwyczaj w każdy ostatni piątek miesiąca w kawiarni Malowana Kawa w okolicy mikołowskiego rynku. Informacja o spotkaniu zawsze podana jest na FB.

- Co roku organizujemy bieg dla dzieci - "Biegatonki na start" na mikołowskim rynku oraz zawody "4 pory roku", czyli cztery biegi na każdą pogodę. 28 sierpnia czeka nas bieg "Lato". Organizujemy pikniki dla naszych członków i sympatyków. Spotykamy się na imprezach integracyjnych: karaoke, club itp.

- www.biegaton.pl oraz www.facebook.com/biegaton.

Więcej o: