Zabiegany Śląsk. Jedyna taka grupa! Zabrali się do problemu naukowo

"Zabiegany Śląsk" to akcja PKO Silesia Marathonu i "Gazety Wyborczej" w Katowicach. Finałem akcji będzie wrześniowa gazeta prezentująca "Zabiegany Śląsk" - pierwsze tego typu wydawnictwo pokazujące, gdzie i z kim biegamy.

CO NAS INTERESUJE: 1. Jak się nazywacie?, 2. Gdzie i kiedy spotykacie się na wspólne treningi?, 3. Gdzie najczęściej biegacie?, 4. Ile osób należy do grupy i ile uczęszcza na treningi?, 5. Jak do was dołączyć?, 6. Może są jakieś ciekawostki o grupie, którymi chcecie się podzielić?, 7. Gdzie was namierzyć - strona internetowa, profil na Facebook'u?

Odpowiedzi ślijcie na adres: wojciech.todur@katowice.agora.pl.

- Galen Rehabilitacja

- Spotykamy się we wtorki o godzinie 20.30 w Parku Śląskim (Przystanek Kolejki Linowej przy Śląskim Wesołym Miasteczku od ul. Złotej)

- Biegamy po Parku Śląskim

- Treningi rozpoczęliśmy w maju, więc grupa dopiero się rozkręca, póki co na trening przychodzi około 20-25 osób

- Wystarczy przyjść na miejsce zbiórki, treningi są otwarte

- Treningi prowadzone są przez fizjoterapeutów i biegaczy. Ideą naszych spotkań jest pokazanie biegaczom, w jaki sposób uniknąć kontuzji, typowych dla biegaczy. Nasze treningi wyróżnia część fizjoterapeutyczna przed i po głównej części treningu, podczas której fizjoterapeuci przekazują garść praktycznych informacji dotyczących poszczególnych kontuzji biegowych i ich profilaktyki, uczą prawidłowej rozgrzewki oraz zakończenia treningu. Każdy trening ma inny temat przewodni. Dodatkowym bonusem są materiały z informacjami teoretycznymi przesyłane zainteresowanym uczestnikom. Intensywność głównej, biegowej części treningów jest dostosowywana do możliwości uczestników.

- Szukajcie nas na Facebooku (dla każdego treningu biegowego jest utworzone osobne wydarzenie)

Więcej o: