PKO Silesia Marathon nie da o sobie zapomnieć także w czasie wakacji. Czas na konkurs!

PKO Silesia Marathon zachęca do udziału w konkursie, w którym można wygrać pakiety startowe największego biegu na Śląsku.

"Nadchodzą wakacje, czas podróży i zwiedzania ciekawych miejsc. Wyjazdy i urlopy to czas odpoczynku, nie zapominajcie jednak o przygotowaniach do jesiennych startów" - przypominają organizatorzy

PKO Silesia Marathonu.

Osoby, które nie podjęły jeszcze decyzji o udziale w październikowym (2 X) biegu, mogą wygrać pakiety startowe w konkursie. Wystarczy, że zrobią zdjęcie na którym znajdzie się kartka z napisem - "Widzimy się na

PKO Silesia Marathon, #mójbieg".

"Zdjęcie możecie zrobić na wakacjach w egzotycznym miejscu, na działce, w domu, czy też w pracy. Napis możecie wydrukować, napisać sami, dodać komputerowo lub wykorzystać inny sposób" - zachęcają organizatorzy.

Zdjęcie należy przesłać do 15 sierpnia na adres email: konkurs@silesiamarathon.pl. Zgłoszenie powinno zawierać zdjęcie, imię i nazwisko oraz oświadczenie o treści - "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu".

Zdjęcia będą na bieżąco publikowane na profilu Silesia Marathonu na Facebooku. Nagrody otrzyma dziesięciu autorów: pięciu z największa ilością polubień zdjęć i pięciu najciekawszych według Komisji Konkursowej.

Do wygrania są cztery pakiety startowe PKO Silesia Marathonu 2016 (na maraton lub półmaraton) i sześć gadżetów biegowych przygotowanych przez PKO Bank Polski.

Przypominamy, że trwają zapisy do biegu, który odbywa się pod medialnym patronatem Gazety Wyborczej w Katowicach.

Więcej o: