Ruch Chorzów sprawdzi piłkarzy Pogoni Szczecin. Arak też z szansą na kontrakt

Do trenującej w Kamieniu drużyny Ruchu Chorzów dołączy w środę dwóch zawodników - Miłosz Przybecki i Michał Walski, którzy w poprzednim sezonie występowali w Pogoni Szczecin.

Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Ruchu Chorzów na Facebooku >>

Miłosz Przybecki to 25-letni pomocnik, najczęściej występujący na prawym skrzydle. Grał w takich klubach jak Ruch Radzionków, Polonia Warszawa czy Zagłębie Lubin. Ostatni sezon spędził w Pogoni Szczecin, dla której rozegrał 30 ligowych spotkań, strzelając jedną bramkę. Łącznie ma na swoim koncie 70 meczów w Ekstraklasie. Zdobył w nich 9 goli.

Michał Walski ma 19 lat. Jest wychowankiem Siarki Tarnobrzeg, skąd trafił do Stali Mielec. Przez ostatnie trzy lata reprezentował barwy Pogoni Szczecin. Debiutował w Ekstraklasie już trzy miesiące przed 17. urodzinami. Łącznie młody pomocnik zanotował do tej pory 17 występów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jest reprezentantem Polski w swojej kategorii wiekowej.

Szansę na grę w niebieskiej koszulce ma również Jakub Arak. Napastnik Legii Warszawa był ostatnio wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec. Zawodnika czekają w środę testy medyczne na Cichej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.