Zabiegany Śląsk. A co byście powiedzieli na "Cidry Lotajom"?

"Zabiegany Śląsk" to akcja PKO Silesia Marathonu i "Gazety Wyborczej" w Katowicach. Finałem akcji będzie wrześniowa gazeta prezentująca "Zabiegany Śląsk" - pierwsze tego typu wydawnictwo pokazujące, gdzie i z kim biegamy.

CO NAS INTERESUJE: 1. Jak się nazywacie?, 2. Gdzie i kiedy spotykacie się na wspólne treningi?, 3. Gdzie najczęściej biegacie?, 4. Ile osób należy do grupy i ile uczęszcza na treningi?, 5. Jak do was dołączyć?, 6. Może są jakieś ciekawostki o grupie, którymi chcecie się podzielić?, 7. Gdzie was namierzyć - strona internetowa, profil na Facebooku?

Odpowiedzi ślijcie na adres: wojciech.todur@katowice.agora.pl.

Stowarzyszenie - "Cidry Lotajom"

- Spotykamy się w Radzionkowie w Parku Księża Góra w każdy czwartek o godz. 19.30, w ramach zajęć mamy również grupę Nordic Walking. Poza tym w mniejszych podgrupach spotykamy się w niedzielę na tzw. Klasyk Radzionkowski - w zależności od możliwości biegaczy pokonujemy dystans 15-24 km. Grupa Nordic Walking spotyka się jeszcze w poniedziałki o godz. 18.

- Obecnie do grupy przynależy 176 osób. W treningach czwartkowych zazwyczaj bierze udział 70-80 osób oraz kilkanaście osób NW. Coraz chętniej w treningach udział biorą nasi najmłodsi, dla których mamy oddzielną grupę.

- Zapraszamy wszystkich na czwartkowe treningi, każdy znajdzie dla siebie grupę, w której będzie mógł się rozwijać oraz miło spędzić czas. Na naszej stronie jest możliwość pobrania deklaracji członkowskiej. Po jej wypełnieniu i dostarczeniu można wstąpić w szeregi stowarzyszenia.

- Dużym sukcesem grupy jest udział 23 osób w niedawnym 15 PZU Cracovia Maratonie oraz organizacja biegu w najbliższym czasie w Radzionkowie 11 czerwca 2016 r - I Eco Cidry Cross - Dychej na Księżej Górze. Zapisy trwają. Zapraszamy gorąco, bo mamy świetną crossową trasę oraz liczne i ciekawe nagrody.

- Nasza strona internetowa : http://www.cidrylotajom.pl/

Znajdziecie nas także zna facebooku: zarówno profil grupowy jak i strona.

Więcej o: