Piłka nożna: od IV ligi do klasy B

IV liga

Wyniki 20. kolejki (31 marca): Ursus Warszawa Delta Warszawa 0:2, Polonia II Warszawa Szydłowianka Szydłowiec 0:2, Korona Góra Kalwaria GLKS Nadarzyn 1:1, Hutnik Warszawa KS Łomianki 1:2, Targówek Warszawa - Wisła II Płock 2:1, Nadnarwianka Pułtusk - Dolcan Ząbki 1:1, Pogoń Siedlce - KS Piaseczno 2:0, Pilica Białobrzegi - Legia II Warszawa 0:5, Olimpia Warszawa - Narew Ostrołęka 2:1.

Wyniki 21. kolejki: Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa 2:1, Olimpia Warszawa - Pogoń Siedlce 2:0, Narew Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 1:1, Legia II Warszawa - Targówek Warszawa 0:3, KS Piaseczno - Hutnik Warszawa 2:0, Dolcan Ząbki - Korona Góra Kalwaria 0:0, Wisła II Płock - Polonia II Warszawa 2:4, KS Łomianki - Delta Warszawa 3:1, GLKS Nadarzyn - Szydłowianka Szydłowiec 2:1.

Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 18. kolejki : ULKS Ciółkowo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:2, Boruta Kuczbork - Makowianka Maków Mazowiecki 3:2, Żbik Nasielsk - Stoczniowiec Płock 5:1, Skra Drobin - MKS Ciechanów 4:1, Podlasie Sokołów Podlaski - Mazowsze Płock 1:2, Tęcza 34 Płońsk - Legionovia II Legionowo 2:3 GKS Strzegowo - Korona Ostrołęka 2:3, Piast Piastów - Kasztelan Sierpc 3:1.

16. Ciółkowo 18 7 21-65

Klasa okręgowa seniorów

Wyniki 16. kolejki: Wisła Duninów - Huragan Bodzanów 4:0, Stegny Wyszogród - Orkan Sochaczew 0:2, Luszynianka Luszyn - Roltex Białkowo 2:0, Orzeł Goleszyn - Pek-Mont Zryw Bielsk 5:3, Błękitni Gąbin Orkan Lelice 2:1, Amator Maszewo - Mazur Gostynin 0:2, Wicher Cieszewo - Świt Staroźreby 1:0.

12. Luszynianka 16 15 18-38

Klasa A

Wyniki 16. kolejki: Limit Rybno - Lwówianka Lwówek 6:0, Victoria Wykowo - Błyskawica Lucień 6:2, Unia Iłów - Masovia Płock 0:2, Bzura Chodaków - Sparta Mochowo 3:0, Kormoran Łąck - Iskra Kozłowo 5:1, Skrwa Łukomie - Skrwa Brudzeń 0:2, Bakoma Ikar Bielice - Zorza Szczawin Kościelny 1:0.

1. Masovia 16 46 52-11

7. Skrwa B. 16 22 41-32

11. Skrwa Ł. 16 18 26-39

12. Lwówianka 16 12 18-43

Klasa B

Wyniki 15. kolejki: Błękitni Gójsk - Miszewko Strzałkowskie 12:3, Pogoń Słupia - Sparta Rościszewo 6:0, Unia Czermno - Bobry Cierszewo 1:1, Start Proboszczewice - Polonia Radzanowo 0:3, Mazowia Słubice - Olimpia Gozdowo 4:2, Relax Miszewo Murowane - Kasztelan Białe Błoto przełożony na 10 czerwca.

7. Miszewko 14 18 28-68

11. Bronowo 14 7 19-57