WYNIKI LIGOWE

* PIŁKA NOŻNA

Wyniki IV ligi podkarpackiej: JKS Jarosław - Kolbuszowianka 1:1, Galicja Cisna - Rzemieślnik Pilzno 0:5, Błękitni Ropczyce - Stal Sanok 0:1, MKS Kańczuga - Sokół Nisko 1:0, Wisłoka Dębica - Pogoń Leżajsk 2:2, Budo Instal Turbia - Strug Tyczyn 0:1, Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 1:2, Syrenka Roźwienica - Rafineria Jasło 1:3, Krośnianka - Górnovia 1:1.

Wyniki stalowowolskiej klasy okręgowej: KP Zarzecze - Siarka II Tarnobrzeg 2:1, Sparta Jeżowe - San Kłyżów 2:1, Stal Nowa Dęba - Strażak Niwiska 3:2, Start Wola Mielecka - Tłoki II Gorzyce 1:0, Ikarus Tuszów Narodowy - Zryw Dzikowiec 2:0, Bukowa Jastkowice - Sokół Kamień 0:0, Stal II Stalowa Wola - Jutrzenka Ławnica 1:1, Iskra Sobów - Unia II/Sarzynianka Nowa Sarzyna 3:0 wo.

Wyniki jarosławskiej klasy okręgowej: Czuwaj Przemyśl - Piast Tuczempy 3:2, Budowlani Szówsko - LKS Skołoszów 1:3, Błękitni Grzęska - Polonia II Przemyśl 4:1, Start Pruchnik - Start Mirocin 4:0, Łęk Ostrów - Roztocze Narol 1:1, Żurawianka Żurawica - Unia Łukawiec 3:0, Orzeł Przeworsk - Golbalux Wiązownica 2:1, Bizon Medyka - Huragan Gniewczyna 2:1.

Wyniki krośnieńskiej klasy okręgowej: Zamczysko Odrzykoń - Brzozovia MOSiR Brzozów 4:3, Nafta Jedlicze - Szarotka Uherce 2:1, Piast Miejsce Piastowe - Iwonka Iwopol Iwonicz 3:1, Zorza Łęki Dukielskie - Sanovia Lesko 0:6, Górnik Strachocina - Chłodnie Igloopol Zarszyn 1:2, Górnik Grabownica - Leśnik Baligród 0:2, Zamczysko Mrukowa - Rafineria Czarni II Jasło 0:1, LKS Skołyszyn - Start Rymanów 0:3.

Wyniki rzeszowskiej klasy okręgowej: Sokół Sokołów - Crasnovia 2:2, Kolejarz/Igloopol Dębica - Grodziszczanka 4:0, Radomyślanka - Głogovia 1:1, Zaczernie - Izolator Boguchwała 0:2, Piast Nowa Wieś - Dynovia 1:0, Jawor Krzemienica - Lechia Sędziszów 0:1, Strzelec Frysztak - Herman Hermanowa 0:0, Team Przecław - Czarnovia 0:2.

* KOSZYKÓWKA

Wynik ostatniego meczu II ligi mężczyzn: Mickiewicz Katowice - Pogoń Puławy 104:74.

* TENIS STOŁOWY

Wyniki I ligi mężczyzn: AZS Politechnika Rzeszów - AZS AE Wrocław 5:5 (mecz rozegrany awansem), Kastor Łask - Górnik Miechowice 7:3, AZS AE Wrocław - Kastor Łask 4:6 (mecze zaległe).

1. Kastor Łask 16 29 115:45

2. TOP Bolesławiec 16 28 107:53

3. Trasko Ostrzeszów 16 27 108:52

4. Górnik Miechowice 16 21 101:59

6. Victoria Wałbrzych 16 16 86:74

10.Zawisza Rzgów 16 2 39:121

* PIŁKA RĘCZNA

Wyniki II ligi mężczyzn: ASPR Zawadzkie - AZS Uniwersytet Rzeszowski 36:21, Viret Zawiercie - Orlik Czwórka Brzeg 27:22. Mecz Stal Mielec - Unia Tarnów został przełożony. Pauzowały MKS Siemianowice, Gwardia II Opole i AZS Katowice.

Wynik zaległego meczu II ligi kobiet: Nika MOSiR Siemianowice - Tomex KS Kraków 23:27.