Hetman Zamość - Motor Lublin 2:2 (1:2)

Piłka nożna. W Zamościu rozegrali mecz sparingowy dwaj III-ligowcy z Lubelszczyzny. Spotkanie Hetmana z Motorem Lublin zakończyło się remisem 2:2

W pierwszej połowie przewagę mieli lublinianie, potwierdzili ją zdobyciem dwóch bramek dzięki strzałom Pawła Zajączkowskiego i Marcina Popławskiego. Na przerwę schodzili prowadząc 2:1, bo w 42 min. kontaktowego gola zdobył Grzegorz Walewski nowy zawodnik Hetmana przybyły z Włókniarza Mirsk. W drugiej części meczu gra się wyrównała i zespół gospodarzy wyrównał po rzucie karnym egzekwowanym przez M. Lipca. W Motorze przez 90. min grał w bramce Bartosz Rachowski, który nie pojechał z

Górnikiem Łęczna na zgrupowanie do Turcji. Po powrocie jego dotychczasowego zespołu wyjaśni się, kto w rundzie wiosennej będzie bronił bramki Motoru.