Ferie karateków

Lubelski Klub Karate Kyokushin zaprasza dzieci i młodzież na treningi dla początkujących w czasie ferii szkolnych. Zajęcia będą bezpłatne

- Ferie to bardzo dobry moment dla rozpoczęcia treningów - mówi Jacek Czerniec, lider lubelskiego kyokushin. - Mamy dużo wolnego czasu i warto spędzić go aktywnie. Co roku, po takich zajęciach, wiele osób odkrywa dla siebie kyokushin i kontynuuje treningi w czasie roku szkolnego. Niektórzy wiążą się z nim na lata. Natomiast ci, którzy ograniczą swój kontakt z karate tylko do ferii, na pewno nie będą uważali treningów za czas stracony.

W czasie ferii szkolnych treningi w LKKK przy ul. Głowackiego 35, we wtorki i czwartki, poprowadzą doświadczeni instruktorzy: Leszek Gierszon, Krzysztof Słoma i Piotr Grabarczyk.

Jak co roku w czasie ferii karatecy z Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin wyjadą na dwa turnusy obozu szkoleniowego do Ustrzyk Dolnych. Będzie w nim uczestniczyć także kadra zawodnicza, która weźmie udział w najbliższych wyjazdowych turniejach karate: kadetów w Zamościu i seniorów w Suwałkach.

Obóz w Bieszczadach będzie też pierwszym krokiem przygotowań do wielkiej imprezy organizowanej w Lublinie na początku maja z okazji wstąpienia Polski do UE. Przyjadą do nas karatecy z partnerskich miast Lublina. 1 maja na placu Zamkowym odbędą się pokazy sztuk walki, a 3 maja międzynarodowy turniej karate kyokushin.

Terminy treningów:

wtorki i czwartki

Dotychczas nietrenujący:

dzieci do lat 13 - godz. 17

starsi - godz. 19.30

Trenujący

dzieci do lat 13 - godz. 18.30

starsi - godz. 19.30

Szczegóły: www.kyokushin.lublin.pl, tel. 533 24 46