FILAR SOSNOWIEC - WIDZEW 77:57 (9:23, 23:10, 20:12, 25:12)
Widzew: Kopeć 13, Witek 12, Latocha 10, Dębiec 9, Rychter 6, Manias 4, Rajkowska 2, Waliszewska 1 oraz Świderek, Trojanowska, Janowska.
Pozostałe wyniki i tabela: AZS Gorzów - Gedania Gdańsk 72:47, Włókniarz Białystok - SMS Warszawa 86:77, AZS Jelenia Góra - MUKS Poznań 103:64, Eureka Toruń - Wisła II Kraków 61:64, Unia Swarzędz - MOS Wrocław 76:71, AZS Wrocław - Tęcza Leszno 64:67.
1.AZS G. 13 24 1100:759
2.Unia 13 23 989:890
3.Filar 13 23 920:873
4.SMS 13 22 1086:922
5.Włókniarz 13 22 1015:884
6.AZS JG. 13 22 997:755
7.Wisła II 13 20 790:841
8.Eureka 13 20 940:925
9.Tęcza 13 19 938:961
10.Gedania 13 18 829:856
11.MUKS 13 18 878:959
12.MOS 13 15 874:1002
13.Widzew 13 14 727:1059
14.AZS Wr. 13 13 679:1076
Grupa A
MAG RYS ZGIERZ - ŚLĄSK II WROCŁAW 64:91 (13:16, 18:27, 12:22, 21:26)
Mag Rys: Wyrzykowski 12, Rutkowski 10, Majdas 9, Amsolik, Krzemiński po 8, Głowacki 7, Czekalski 6, Cichocki 4 oraz Kwiatkowski.
SUDETY JELENIA GÓRA - ŁKS 77:66 (28:20, 21:19, 14:19, 14:8)
ŁKS: B. Szczepaniak 22, Tłumak 18, Gołuch 9, Goss 7, Nowak, El-Ward po 5, Micielski 2.
Pozostałe wyniki i tabela: SKK Szczecin - Górnik Wałbrzych 87:94, Rawia Rawicz - KKS Poznań 76:95, Legion Legionowo - Polonia II Warszawa 84:58, Polonia Leszno - WTK II Włocławek 20:0 (walkower), Tarnovia - AZS Szczecin 123:65.
1.Górnik 16 32 1433:1117
2.Tarnovia 16 30 1424:1018
3.Polonia II 16 27 1331:1265
4.Legion 16 26 1317:1197
5.Śląsk II 16 26 1354:1190
6.KKS 15 26 1271:1137
7.Sudety 16 24 1273:1295
8.Polonia 15 23 1176:1147
9.Stal II 15 21 1144:1204
10.SKK 16 21 1250:1387
11.AZS 16 21 1274:1410
12.ŁKS 16 21 1187:1330
13.Mag Rys 16 19 1014:1246
14.Rawia 16 19 1177:1357
15.WTK II 15 18 1044:1369
Grupa B
Wyniki i tabela: Start II Lublin - AZS Radom 72:69, Dąbrowa Górnicza - Polonia Przemyśl 65:80, Zagłębie Sosnowiec - Lafarge Kielce 77:87, Big Star Tychy - Bobry Zabrze 82:81, Znicz Jarosław - MCKS Czeladź 78:55, Pogoń Puławy - Pogoń Prudnik 56:90. Pauzowała Piotrcovia. Mecz Sokół Łańcut - Mickiewicz Katowice odbędzie się 14 stycznia.
1.Znicz 16 28 1341:1176
2.Sokół 15 28 1187:1045
3.Lafarge 16 27 1248:1168
4.Big Star 16 27 1352:1247
5.AZS R. 16 25 1259:1120
6.Polonia 16 24 1279:1248
7.Bobry 16 24 1317:1263
8.Zagłębie 16 24 1271:1290
9.Dąbrowa 16 24 1083:1139
10.Start II 15 22 1188:1257
11.Piotrcovia 15 22 1175:1131
12.MCKS 16 22 1156:1221
13.Pogoń Prudnik 16 21 1151:1232
14.Pogoń Puławy 16 18 1024:1374
15.Mickiewicz 15 18 1089:1209