Plany transferowe Hetmana

Dużo zmian szykuje się w Hetmanie Zamość. Wiele wskazuje na to, że odejdzie m.in. Łukasz Paulewicz, za to może się pojawić Paweł Zajączkowski

Nie wiadomo, czy pozostaną w Zamościu bramkarz Marcin Mańka, napastnik Tomasz Albingier, pomocnicy Łukasz Paulewicz i Tomasz Sobczyk. Albingier zapowiada, że jeśli trafi się mu korzystna propozycja, to z niej skorzysta, mimo że jego kontrakt jest ważny do końca czerwca. Mańka jest skłonny pozostać w Zamościu, ale jednocześnie jego menedżer szuka mu nowego pracodawcy za wschodnią granicą. Paulewicz, który ma kontrakt do końca tego roku, myśli o przejściu do tarnobrzeskiej Siarki. Natomiast Sobczykiem interesują się m.in. Górnik Łęczna, Legia Warszawa i stołeczna Polonia.

- Nie możemy zabronić Paulewiczowi zmiany klubu, bo kończy mu się kontrakt w Hetmanie - mówi Dariusz Kmiecik, kierownik zamojskiej drużyny. - Ze swej strony szukamy nowych graczy. Myślimy o bramkarzu Lewartu Marku Baranie, rozmawiałem również z Pawłem Zajączkowskim z KSZO Ostrowiec, który ma także propozycje z lubelskiego Motoru i Ceramiki Opoczno. Jesteśmy też zainteresowani jego klubowym kolegą, obrońcą Pawłem Cieślikowskim. Być może powróci do nas z KSZO Davor Tasić. Interesuje nas także pomocnik Maciej Dołęga, kiedyś gracz Stomilu, KSZO, ostatnio występujący w Indonezji. W styczniu powinni pojawić się także u nas na treningach Marcel Surowik, środkowy pomocnik z IV-ligowego MKS Kluczbork, tego samego, z którego w lecie przyszedł do nas Bartosz Szepeta. Zainteresowany nami jest też pomocnik Piotr Żurawel z OKP Warmia i Mazury (IV liga). Ponadto będziemy sprawdzać obrońcę IV-ligowego JKS Jarosława Piotra Saramaka - przedstawia plany transferowe Hetmana Dariusz Kmiecik.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.