Wyniki ligowe

SIATKÓWKA

Wyniki 8. kolejki II ligi kobiet: Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sącz 3:0, UMKS Łańcut - MOSiR Mysłowice 3:1, WSBiP Ostrowiec Św. - Armatura Kraków 3:1, MMKS Dąbrowa Górnicza - Tomasovia 3:0.

Wyniki 5. kolejki III ligi kobiet: Błękitni Ropczyce - AZS PWSZ Krośnianka 0:3, Sanoczanka - AZS UR Rzeszów 1:3, mecz Wisłoka Dębica - MOSiR Jasło został przełożony na 10 grudnia. W zaległym meczu: AZS Krośnianka - Wisłoka 0:3.

Wyniki 8. kolejki III ligi mężczyzn: AZS Politechnika Rzeszów - Błękitni Ropczyce 1:3, Anilana Rakszawa - Czarni Oleszyce 2:3, AZS UR Rzeszów - Dobrowolscy Piast Wadowice Górne 0:3, AZS PWSZ Krośnianka - UMOS Krosno 3:0, San Lesko - Orkan Nisko 0:3, Wisłok Strzyżów - MOSiR Jasło 1:3.

TENIS STOŁOWY

Wyniki 7. kolejki I ligi kobiet: Leś Pol Borek Stary - MKSTS Polkowice 4:6, MOS Krosno - JKTS Jastrzębie 4:6, Bronowianka II Kraków - AZS AE II Wrocław 8:2, Elta Łódź - Wanda Kraków 9:1.

Wyniki 9. kolejki I ligi mężczyzn: Suret Brzostowianka - AZS Politechnika Zapel Rzeszów 2:8, AZS WSP Semex Częstochowa - Top Bolesławiec 3:7, Kastor Łask - Trasko Ostrzeszów 4:6, Victoria Wałbrzych - Górnik Miechowice 4:6, Zawisza Rzgów - AZS AE Wrocław 3:7.

HOKEJ NA LODZIE

Wyniki 21. i 22. kolejki I ligi: KH Sanok - Zagłębie Sosnowiec 11:2 i 10:0, MMKS Nowy Targ - TKH II Toruń 3:8 i 4:3, Dwory Unia II Oświęcim - SMS II PZHL Sosnowiec 8:3 i 3:2, Cracovia Kraków - Polonia Bytom 4:4 i 6:4, mecze SMS I PZHL Sosnowiec - Stoczniowiec II Gdańsk zostały przełożone na 23 stycznia i 20 lutego 2004 roku.

KOSZYKÓWKA

Wyniki 6. kolejki grupy podkarpackiej III ligi mężczyzn: AZS UR Resovia - Siarka II Tarnobrzeg 110:77, MKS V LO Rzeszów - MOSiR II Krosno 89:65, mecz Kontra Rzeszów - Sokół II Łańcut został przełożony, pauzowała Stal II Stalowa Wola.

Wyniki 7. kolejki grupy małopolskiej III ligi mężczyzn: Unia Tarnów - Korona Kraków 87:71, MOSiR AZS Krosno - Skawa Wadowice 88:80, Cracovia Kraków - Limblach Limanowa 62:86, Basket Kraków - STS Nowy Sącz 70:56. W meczu zaległym: Korona - Cracovia 109:90.

PIŁKA RĘCZNA

Wyniki 7. kolejki II ligi kobiet: Ruch Chorzów - Siódemka Jarosław 41:13, Landeco Siemianowice - AZS AWF Kraków 28:43, Tomex Kraków - Olimpia Nowy Sącz 26:28, pauzował Otmęt Krapkowice.

Wyniki 11. kolejki II ligi mężczyzn: MKS Siemianowice - AZS Rzeszów 39:31, Orlik Brzeg - AZS Katowice 30:29, Unia Tarnów - ASPR Zawadzkie 36:33, mecz Stal Mielec - Viret Zawiercie został odwołany, pauzowała Gwardia II Opole.