Wyniki ligowe

HOKEJ NA LODZIE

Wyniki 15. i 16. kolejki I ligi: Polonia Bytom - KH Sanok 1:1 i 2:2, MMKS Nowy Targ - Cracovia Kraków 3:3 i 1:3, Stoczniowiec II Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 5:0 i 1:8, Dwory Unia II Oświęcim - TKH II Toruń 8:1 i 4:2, SMS II PZHL Sosnowiec - SMS I PZHL Sosnowiec 0:5 i 3:5. W meczu awansem z 21 lutego 2004: SMS I - SMS II 8:6.

KOSZYKÓWKA

Wyniki 4. kolejki grupy podkarpackiej III ligi mężczyzn: Stal II Stalowa Wola - MOSiR II Krosno 143:74, Kontra Rzeszów - Siarka II Tarnobrzeg 98:81, MKS V LO Rzeszów - AZS UR Resovia 67:98.

Wyniki 6. kolejki grupy małopolskiej III ligi mężczyzn: Korona Kraków - Limblach Limanowa 88:110, Cracovia - Skawa Wadowice 77:88, Unia Tarnów - Basket Kraków 84:47. W meczu rozegranym awansem: STS Nowy Sącz - MOSiR Krosno 79:90.

PIŁKA RĘCZNA

Wyniki 5. kolejki II ligi kobiet: Siódemka Jarosław - Olimpia Nowy Sącz 17:13, Ruch Chorzów - AZS Kraków 22:20, Otmęt Krapkowice - Landeco Siemianowice 18:25, pauzował Tomex Kraków.

Wyniki 9. kolejki II ligi mężczyzn: AZS UR Rzeszów - AZS Katowice 26:35, Gwardia II Opole - Viret Zawiercie 24:28, MKS Siemianowice - ASPR Zawadzkie 25:30, pauzowały Stal Mielec, Unia Tarnów i Orlik Brzeg.

SIATKÓWKA

Wyniki 6. kolejki II ligi kobiet: UMKS Łańcut - Siarka Tarnobrzeg 1:3, Tomasovia - Armatura Kraków 0:3, Elektromet Mysłowice - MMKS Dąbrowa Górnicza 0:3, Sandecja Nowy Sącz - WSBiP Ostrowiec Św. 2:3.

Wyniki 4. kolejki III ligi kobiet: AZS Uniwersytet Rzeszów - Błękitni Ropczyce 3:0, UKS MOSiR Jasło - Sanoczanka 0:3, mecz AZS PWSZ Krośnianka - Wisłoka Dębica został przełożony na środę.

Wyniki 6. kolejki III ligi mężczyzn: Wisłok Strzyżów - Czarni Oleszyce 3:0, Błękitni Ropczyce - UMOS Krosno 3:0, AZS Politechnika - Dobrowolscy Piast Wadowice Górne 3:0, AZS PWSZ Krośnianka - Orkan Nisko 3:1, San Lesko - Anilana Rakszawa 3:2. Mecz AZS UR Rzeszów - MOSiR Jasło został przełożony. W meczach zaległych: Politechnika - MOSiR Jasło 2:3, UMOS Krosno - Dobrowolscy Piast 3:1.

TENIS STOŁOWY

Wyniki 6. kolejki I ligi kobiet: Leś Pol Borek Stary - Elta Łódź 1:9, JKTS Jastrzębie - Bronowianka II Kraków 5:5, MKSTS Polkowice - Wanda Kraków 1:9, mecz MOS Krosno - AZS AE II Wrocław został przełożony.

Wyniki 8. kolejki I ligi mężczyzn: AZS Politechnika Zapel Rzeszów - AZS WSP Semex Częstochowa 10:0, Top Bolesławiec - Suret Brzostowianka 10:0, Victoria Wałbrzych - Kastor Łask 4:6, AZS AE Wrocław - Górnik Miechowice 1:9, Trasko Ostrzeszów - Zawisza Rzgów 7:3.