Przed meczami Polonia Bytom - KH Sanok

HOKEJ NA LODZIE. I LIGA. W najbliższy weekend hokeiści KH Sanok zmierzą się w wyjazdowych pojedynkach z drużyną Polonii Bytom.

W miniony weekend sanoczanie ponieśli pierwszą porażkę w bieżących rozgrywkach, ulegając na wyjeździe drużynie SMS-u II PZHL Sosnowiec 1:5. - Z Bytomiem postaramy się nie popełnić tych błędów, które przytrafiły nam się w spotkaniu ze "szkółką" - zapewnia Tomasz Demkowicz, grający trener KH.

Polonia zajmuje trzecią lokatę ze stratą ośmiu punktów do KH. W miniony weekemd bytomianie dwukrotnie, na wyjeździe pokonali Zgłębie Sosnowiec. W składzie Polonii gra wielu doświadczonych zawodników, którzy w przeszłości reprezentowali barwy sanockiego klubu: obrońca Janusz Syposz czy napastnicy: Andrzej Secemski, Adrian Krzysztofik, Robert Mandla i Andrzej Sierocki.

Powodów do radości nie ma trener KH Tomasz Demkowicz, który nie będzie mógł skorzystać z usług aż pięciu napastników. Do kontuzjowanego Grzegorza Galanta dołączył Piotr Karnas (uraz kostki). Maciej Mermer i Łukasz Miśków zamiast do Bytomia, udadzą się na uczelnię. Piątym nieobecnym jest Adrian Barnuś, którego w Sanoku zatrzymały sprawy rodzinne. Pewnym pocieszeniem jest powrót do składu obrońcy Arkadiusza Burnata i napastnika Roberta Kosteckiego.