Międzywojewódzkie Zawody o Puchar Niepodległości

STRZELECTWO SPORTOWE. Znakomicie zaprezentowali się strzelcy rzeszowskiej sekcji podczas Międzywojewódzkich Zawodach o Puchar Niepodległości w Krakowie. Marzena Bułat i Anna Cyrek wróciły do Rzeszowa z medalami!.

Strzelcy Policyjnego Towarzystwa Sportowego Walter Rzeszów wzięli udział w Międzywojewódzkich Zawodach o Puchar Niepodległości w Krakowie. Poraz kolejny pokazali się na forum krajowym z jak najlepszej strony. Sekcja rzeszowska prowadzona przez trener Krystynę Majchrowską zajęłą trzecią lokatę w kategorii juniorów młodszych. Warte podkreślenia są jednak sukcesy indywidualne. Marzena Bułat, która ma na swoim koncie między innymi zwycięstwo w Mistrzostwach Trzonu Gwardyjskiego, sięgnęła w Krakowie po złoty medal nie dając szans rywalkom. Srebrny medal w kategorii KPn-30 zdobyła rzeszowianka Anna Cyrek, a inna reprezentantka Waltera Karolina Palcowska była czwarta. Reszta zawodników, łacznie z debiutantami, dzięki wspaniałemu występowi również przyczyniła się do sukcesu drużynowego. Łukasz Kądziela był piąty, a Michał Zawara, Kacper Kaczmarek, Mateusz Dązbłaż, Maciej Jarosz, Małgorzata Osak oraz Angelika Błażejewska zajmowali punktowane lokaty w swoich kategoriach.

W uznaniu osiąganych wyników przedstawiciele Era GSM ufundowali dla zdobywczyni złotego medalu w Krakowie Marzeny Bułat najnowszy model karabinka kulowego Anschutz i uroczyście przekazali go młodej zawodniczce w obecności prezydenta miasta.

- Występ uważam za bardzo udany, nie tylko ze względu na zdobyte trzecie miejsce i medale zdobyte indywidualnie, ale ze względu na udany debiut młodych zawodników, co pozwala mi rościć ogromne nadzieje na coraz lepsze wyniki w zawodach międzywojewódzkich i krajowych - powiedziała po zawodach trener Krystyna Majchrowska.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.